Sorum var Kız bebeklere kaçıncı aydan itibaren toka vs takılabilir 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Kız bebeklere kaçıncı aydan itibaren toka vs takılabilir 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebeklere kaçıncı aydan itibaren toka vs takılabilir 🥰
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayazmasal

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Cvplarsaniz sevinirim anneler ve yeni annis olacaklar
Ayyy en sevdiğim şey saç tokası ama kızımda saç yok 😃😃 8 aylık yenidoğan döneminde döküldü sonra yarısı uzun yarısı kısa ama çoğunluk kel bari hep beraber bacı bacı büyüsünler dedik kestik hatta post açmıştım karar vermek zordu diye sağolsun @Kayra'nın Annesi 👼🏼 sayesinde kestirdim gitti 😃😃 şimdi iyi uzuyor ama toka takacak kadar olmadı trendyolda saçsız bebek tokası vardı alalım dedik ama doktoruna sordum kafatası daha yumuşak hassas ben önermem ama tercih sizin dedi 6 aylıktı o zaman ayyhh biraz uzun oldu ama toka olunca konu içimi de dökmüş oldum 🫣🥹😃

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy en sevdiğim şey saç tokası ama kızımda saç yok 😃😃 8 aylık yenidoğan döneminde döküldü sonra yarısı uzun yarısı kısa ama çoğunluk kel bari hep beraber bacı bacı büyüsünler dedik kestik hatta post açmıştım karar vermek zordu diye sağolsun @Kayra'nın Annesi 👼🏼 sayesinde kestirdim gitti 😃😃 şimdi iyi uzuyor ama toka takacak kadar olmadı trendyolda saçsız bebek tokası vardı alalım dedik ama doktoruna sordum kafatası daha yumuşak hassas ben önermem ama tercih sizin dedi 6 aylıktı o zaman ayyhh biraz uzun oldu ama toka olunca konu içimi de dökmüş oldum 🫣🥹😃
Bnimki 2 aylık daha ozmn bnm şimdi takmam doğru olmaz sağlık açısından ( ama bnde çok seviyorum ya bı an önce yoklar feln takmak istyrm )

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bnimki 2 aylık daha ozmn bnm şimdi takmam doğru olmaz sağlık açısından ( ama bnde çok seviyorum ya bı an önce yoklar feln takmak istyrm )
Yani riskli olduğu için takmayın dedi doktor senin kızın gözüne giriyormuş o kısmı hafif tepeden toplayabilirsin sıkı bağlamadan şu ince lastik tokalar oluyor ya minik minik ay ne şirin olur maşallah subhanallah toka delisiyim ve kızımın saçları yok 😁😁😁🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.