kız bebekler erkek bebeklere göre daha erken mi doguyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümra elif tarafından oluşturulan kız bebekler erkek bebeklere göre daha erken mi doguyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,006 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kız bebekler erkek bebeklere göre daha erken mi doguyor
Konbuyu başlatan Zümra elif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgiyavuzd

Zümra elif

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler anneler aklıma takılan birşey var 35+2 günlük hamileyim kızım olucak inşallah kız bebekler erkek bebeklere göre 2 hafta kadar erken doğum oluyor diyorlar doğru bilgimi acaba

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler anneler aklıma takılan birşey var 35+2 günlük hamileyim kızım olucak inşallah kız bebekler erkek bebeklere göre 2 hafta kadar erken doğum oluyor diyorlar doğru bilgimi acaba
38+5 oğlum dogdu .
Kaşlarina kadar kanala girniş 🤦‍♀️ 4cm aciklik 0 sancı . Kiz erkek degilde bebekten bebege gore degisiyor bence 😬

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm orası bebeklere kalmış 😂😂🤗çünkü benim ilk kızım 36 haftalık doğdu anlamında 42 haftalık doğdu oda hitmeseydi dogurmayacakti hanımefendi gelmek istemiyordu 13 temmuz 2016 da dünyaya geldi darbeden iki gün önce iki gün geç gitseydik hastaneye Allah bilir ne olurdu 🙄🙄

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Ben buna katılmıyorum canım bence tamamen nasip işi. Ben 39+4üm kız bebek bekliyorum ama hala da doğuramadım🤭ama benimle birlikte hamile olan erkek bekleyen arkadaşlarımın bebeklerinin kırkı çıktı 😂ALLAH herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar