Sorum var Bebeklere yastık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bebeklere yastık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklere yastık
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne zaman kullanmaya başladınız bir de boy uzatsn besinler neler
Yastık 2 yaşına kadar kullanılmıyor canım şahsen ben kayra 14 aylık bir kere bile yastık kullanmadım 2 yaşına kadar da kullanayı düşünmüyorum. Boy içinde belirli bir aydan sonra süt vermeye başlayabilirsin ama genetik bir şey diye biliyorum

Yastık 2 yaşına kadar kullanılmıyor canım şahsen ben kayra 14 aylık bir kere bile yastık kullanmadım 2 yaşına kadar da kullanayı düşünmüyorum. Boy içinde belirli bir aydan sonra süt vermeye başlayabilirsin ama genetik bir şey diye teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yastık 2 yaşına kadar kullanılmıyor canım şahsen ben kayra 14 aylık bir kere bile yastık kullanmadım 2 yaşına kadar da kullanayı düşünmüyorum. Boy içinde belirli bir aydan sonra süt vermeye başlayabilirsin ama genetik bir şey diye biliyorum
Teşekkür ederim canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum yastık kullanımını 2 yaşına kadar önermiyorlar ben sadece sallarken kullanıyorum sonra yatircagim zaman alıyorum
1 yaşından sonra kefir süt gibi besinler verebilirsin ama boy meselesi biraz aile içi genlerle alakalı bir durum ailede uzun kısa.biri varsa bebek onların geninden alabiliyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim reflüsü vardi yastık kullaniyorum 8 aylik hala kullanıyorum çok şükür bir sıkıntısı yok İNŞALLAH olmazda boy için tahin pekmez yoğurt muz süt keci boynuzu pekmezi birde bir yerde okumuştum dolunay zamanı bol bol su içirmek lazim miş

Rica ederim canım doğa nasıl kaç aylık oldu
O da iyi ama bu aralar ishaliz malesef onunla uğraşıyorum 11 aylık oldu teyzesi 🥰
Rica ederim canım doğa nasıl kaç aylık oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim reflüsü vardi yastık kullaniyorum 8 aylik hala kullanıyorum çok şükür bir sıkıntısı yok İNŞALLAH olmazda boy için tahin pekmez yoğurt muz süt keci boynuzu pekmezi birde bir yerde okumuştum dolunay zamanı bol bol su içirmek lazim miş
Sağol canım benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.