Bebeklerime mama çok gaz yaptı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kupseker tarafından oluşturulan Bebeklerime mama çok gaz yaptı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 753 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerime mama çok gaz yaptı
Konbuyu başlatan Kupseker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
HAngi mamayı kullaniyosun sen canm
Sma tatlım hastaneden onu onermislerdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben sma kullanıyorum çok memnunum kolik biberonları var onlardan alın çok karıştırmayın hafifçe sallayın mamayı yapınca birde biogai gaz damlası kullanın arada ben kimyonu ılık suyla iyice karıştırıp 2-3 çay kaşığı veriyorum çok iyi geliyor
Teşekkür ederim canım kimyonu bende kullanıyorum yemeklere koy demislerdi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben aptamıl kullandım canım biberon avent mamayı yapıp calkalamadan cay kasıgı ile karıstır oyle erit gaz damlası da. Kesinlikle nurse harveys colex canım 🤗🤗❤️❤️

Krgzyrn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ☺️Bebeklerime mama çok gaz yaptı onerebileceginiz bı marka var mı hastane sma verdi çok gaz yapıyo uyuyamiyo bebeklerim
Canim aynı sıkıntıyı bende yaşadım bebeğim 1 yaşına girecek artık Aptamil conformil diye bir mama var ben kendim hemsireyim baya araştırdım hocalarıma sordum bu mamayı kullandım ilk üç ay sonra Bebelac Gold 1 e geçtik ve gaz problemi hiç olmadı gerçekten Aptamil conformil tahıllı bir mama olduğu için bebeğin bağırsaklarini düzene sokuyor gerçekten iyi bir mama denemeni tavsiye ederim 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.