Bebeklerinizi Memeden ne zaman kestiniz Herkes fikirlerini yazsın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asmin❤Asaf tarafından oluşturulan Bebeklerinizi Memeden ne zaman kestiniz Herkes fikirlerini yazsın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,348 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeklerinizi Memeden ne zaman kestiniz Herkes fikirlerini yazsın kızlar
Konbuyu başlatan Asmin❤Asaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 420
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkiler kendi bırakti kızlar hic ugrasmadm ben
Benim 3 buçuk yaşında falan vardi belki daha da büyük 😁😁birakti ama hala 5 oldu tadina bakiyo ketçapla birakti sürdüm hala tadi damaginda ama istiyor diger oğlumda cook güzelemerdi kilo alirdi nazar değdi 3 aylikken ne yaptiysam opmadi sütümü birakti sağıyordum bile almiyrdu geceleri derin uykudan uyandırıp verirdim çıldırdı verme diyrodu resmen mamaya düştü hala cook üzülürüm 8 sene gececek ama içimde ukdedir oglumun emmemesi😥😥😥

S

SevgiAybars

Guest
Pedagojik olarak 2 yaşından önce zorla memeden ayırmak ergenlik ve sonrası zamanlarda türlü bağımlılıklara yol açar. Örneğin, sigara bağımlılığı gibi.. 2 yaşından sonra da kendisinin bırakması beklenmeli

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 buçuk yaşında falan vardi belki daha da büyük 😁😁birakti ama hala 5 oldu tadina bakiyo ketçapla birakti sürdüm hala tadi damaginda ama istiyor diger oğlumda cook güzelemerdi kilo alirdi nazar değdi 3 aylikken ne yaptiysam opmadi sütümü birakti sağıyordum bile almiyrdu geceleri derin uykudan uyandırıp verirdim çıldırdı verme diyrodu resmen mamaya düştü hala cook üzülürüm 8 sene gececek ama içimde ukdedir oglumun emmemesi😥😥😥
Oğlum doğdu dogali emerken hep ağlıyordu 3 aylıkken memeyi ne zaman gorse çığlık çığlığa ağlardı meğer çoklu protein alerjisi vrmis hemen kes sütten sütun çocuğu zehirliyor deyince o gece ağlamaktan sütüm kesilmişti o kadar içimde kaldiki emzirmek inşallah kızım emer istediği kadar emsin bol bol emsin inşallah ay nasıl bıraktıracak diye düşüneyim 🤗

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de oğlum da 2 yaşına 1 ay kala gündüzü azaltarak kestim gece emmeye devam etti bu şekilde de sütün zaten azaldı iyice uykuya daldıktan sonra verdim gündüz hiç vermedim Bir ay sonra geceyi de bıraktık hiç zorlanmadı Bu yöntemle birden kesince çocukta üzüntüye yol açabiliyor ama azalta azalta kesmek çocuk için de benim için de çok iyi oldu

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 8 aylık kızım 3 aylık bıraktı kendileri istemedi. Keçisütüyle devam ettik. Bu kızımda şimdi 3 aylık oldu elhamdülillah şimdilik emiyo bakalım tabi yine keçisütü destekli. Çünkü bnm sütüm az olur hep doymazlar.

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kendi bırakana kadar emzirdim öyle de tavsiye ederim 20 aylıktı ve 3 aylık oğluma hamileydim gündüzü bırakmıştı zaten geceyi de 29 aylık Ken bıraktı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar