Bebekte demir ilacı kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Bebekte demir ilacı kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,431 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte demir ilacı kullanımı
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim 6 aylık demir ilacı başlamam gerekiyor. Siz ne zaman başladınız. Hangisini nasıl kullanıyorsunuz?

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 6 aylık demir ilacı başlamam gerekiyor. Siz ne zaman başladınız. Hangisini nasıl kullanıyorsunuz?b
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demir ilacına 6 aylıktı sanırım çok net hatırlamadim sağlık ocağı ücretsiz veriyordu ama ben onu kullanmadım doktorun tavsiyesiyle bestiron damla kullandik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demir ilacına 6 aylıktı sanırım çok net hatırlamadim sağlık ocağı ücretsiz veriyordu ama ben onu kullanmadım doktorun tavsiyesiyle bestiron damla kullandik

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Cnm ilk aylarda kullanılsa zarar olmaz demi benim aile hekimim kan değerim düşük diye bana demir ilacı verdi bu kaç gün içtim bıraktım.. ama tekrar baslicam gibi saçlarım aşırı dökülüyor gebeliğimde
Canım sen kullanacaksan Dr ne zaman demişse o zaman başlayıp düzenli kullanman gerekiyor kan tahlili ne bakılıp Dr ilacıni ona göre düzenler. Demirin düşüklüğü bebeği de etkiliyor.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen kullanacaksan Dr ne zaman demişse o zaman başlayıp düzenli kullanman gerekiyor kan tahlili ne bakılıp Dr ilacıni ona göre düzenler. Demirin düşüklüğü bebeği de etkiliyor.
Baya oldu icmeyeli nerdeyse 1 ay saclarimda aşırı dökülüyor yakında icmeyr baslicam tekrar doktordan isticem

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ilk aylarda kullanılsa zarar olmaz demi benim aile hekimim kan değerim düşük diye bana demir ilacı verdi bu kaç gün içtim bıraktım.. ama tekrar baslicam gibi saçlarım aşırı dökülüyor gebeliğimde
Kuzum sen gebemisin bebek için mi soruyorsun ben anlamadım bebek için cevapladım ben kendin için ise ilk aylardan doğum sonrası 2 ay kadar daha kullandım ben

Tüm sayfalar yüklendi.