Sorum var Kulak akıntısı bebekte💬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Kulak akıntısı bebekte💬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kulak akıntısı bebekte💬
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesli♥️efla♥️ayazım

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Her gün bebeyimin kulağını boynunu koltuk altını yıkıyorum. Akıntı çok oluyo kulağında. 3 günden bir yıkıyorum duş aldırıyorum bebeyimi.

Sizinde bebeyinizin kulak akıntısı oldumu?

Eşimin amcasının kızları geldi bu gün. Kulağına bakıyo bebeyini temizle dedi bana saçlarını neden kestin diyolar🙁 yoruldum ben kimese cevap vermekten😪

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Her gün bebeyimin kulağını boynunu koltuk altını yıkıyorum. Akıntı çok oluyo kulağında. 3 günden bir yıkıyorum duş aldırıyorum bebeyimi.

Eşimin amcasının kızları geldi bu gün. Kulağına bakıyo bebeyini temizle dedi bana saçlarını neden kestin diyolar🙁 yoruldum ben kimese cevap vermekten😪
Canım bı doktora götür kulak enfeksiyonu olmuş olabilir bebeğin bekletme fazla bu kadar çok akması normal değil o bebek senin kimseye konuşma hakkı verme lütfen ister kesersin ister kesmessin benim de kızım saçlı bı bebekti kıyamadım kesmeye herkes kes kes diye başımın etini yedi gorumceler falan bı gün bı patladım en son sustular o senin bebeğin kimseyi ilgilendirmez

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Canım bı doktora götür kulak enfeksiyonu olmuş olabilir bebeğin bekletme fazla bu kadar çok akması normal değil o bebek senin kimseye konuşma hakkı verme lütfen ister kesersin ister kesmessin benim de kızım saçlı bı bebekti kıyamadım kesmeye herkes kes kes diye başımın etini yedi gorumceler falan bı gün bı patladım en son sustular o senin bebeğin kimseyi ilgilendirmez
Götürdüm canm doktor normal diyo. Evet eşimde cevabın verseydin keşke dedi bana😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Normal canım kayranın doktoru asla sen kulak pamuğu ile temizleme kulağı kendi kendini temizliyor demişti cidden de öyle . Çokta su vurma kulağına miniğin . Eşinin amcasının kızı kendine baksın ya ne yapacaksın küçücük çocuğun kulağına kulak çöpümü sokacaksın kendisi ileride çocuk hapınca Yapsın bakalım eli gidiyor mu insanın aklı gidiyor canı acıyacak diye

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Normal canım kayranın doktoru asla sen kulak pamuğu ile temizleme kulağı kendi kendini temizliyor demişti cidden de öyle . Çokta su vurma kulağına miniğin . Eşinin amcasının kızı kendine baksın ya ne yapacaksın küçücük çocuğun kulağına kulak çöpümü sokacaksın kendisi ileride çocuk hapınca Yapsın bakalım eli gidiyor mu insanın aklı gidiyor canı acıyacak diye
Ayşenur ben sürekli temizliyroum sürekli öyle oluyor

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Kulak çöpü zararlı diye pamuk havluyla siliyom aktığı yerleri,
Onun iki çocuğu var universte okuyo.
Boş ver canm konuşanın ağzını yummak olmuyo konuşuyo işte, 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi ozaman canım kötü bişey olmasın amannn çatır çatır ver cevaplarını boşver ya herkes kendi dogursun otursun ona konuşsun
Vericem çok yorqundum bu gün cevabını veremedim 🤐

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kulak çöpü zararlı diye pamuk havluyla siliyom aktığı yerleri,
Onun iki çocuğu var universte okuyo.
Boş ver canm konuşanın ağzını yummak olmuyo konuşuyo işte, 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vericem çok yorqundum bu gün cevabını veremedim 🤐
Boşver hiç takma kafana

Tüm sayfalar yüklendi.