Kulak deldirmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Defneninannesi tarafından oluşturulan Kulak deldirmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 233 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kulak deldirmek
Konbuyu başlatan Defneninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defneninannesi

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kızlarınızın kulaklarını ne zaman deldirdiniz acaba 🤭
Çok istiyorum artık küpe takmak ama erken mi bilemedim. Şimdi deldirsem daha mi iyi acaba biraz büyüyünce anladığında travma olur mu bilemedim😊
Kızım 7 buçuk aylık bu arada🙌🏼

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok istiyorum artık küpe takmak ama erken mi bilemedim. Şimdi deldirsem daha mi iyi acaba biraz büyüyünce anladığında travma olur mu bilemedim😊
Yok canm travma filan olmuyor abimin kızı 7 yaşında yengem deldirdi acımıyor bile benimde 2 kızım var biri 4 yaşına giricek biride 1.5 yaşında yazın bende deldiricem inşallah

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Selam ben kızımın kulaklarını 11aylıkken deldirdim.hiç bir şey anlamadi bir kaç dakika ağladı sonra uyudu hemen zaten uyandiğında da,sora ilaç sürdüğümde de bir sorun çıkarmadı.Ama gorumcemin kızı 4yaşında deldirdi hep ağlıyordu elini dahi surmeye izin vermiyordu.bence ne kadar ki anlamiyor deldir

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
2-5 yaş arası deldirme ama 2 yaşından önce veya 5 yaşından sonra deldirebilirsin. Kardeşimin kulaklarını 6 yaşında deldirmiştik hiç sıkıntı yaşamadık annem ablamın kulaklarını 6 aylıkken deldirmiş küpesi yeleklerine takılıyormuş

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Küpe aldım deldirmedim iki yasinca daha sağlıklı olur dediler

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızımı 10 ayilken deldirdim çok şükür bı sıkıntı olmadı ve ellerini hiç kulaklarına götürmedi bence erken deldirmek daha güzel

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızımın eli sürekli kulaklar ve saçında şimdi deldirsem çeker mi acaba tereddütte kaldım yaza doğru deldirsem sanırım daha iyi olcak şimdi şapka yelek takılır onu hiç düşünmemiştim gerçekten 2-3 ay daha bekleyeyim 🤭🤗 teşekkürler 💗

Tüm sayfalar yüklendi.