Bebekte gelisim geriligi

• Konbuyu başlatan Tgcekk
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgcekk tarafından oluşturulan Bebekte gelisim geriligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 539 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte gelisim geriligi
Konbuyu başlatan Tgcekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
T

Tgcekk

Guest
Normalde 7hafta 5 günlük hamileyim ama doktor bebek gelişmemiş dedi 6 hafta 3 luk dedi bir hafta daha bekleyelim buyumezsse kurtaj olman gerekiyor dedi boyle birsey basina gelen varmi

M

Milana

Guest
Bizde 13+5 də USM olduq ancaq 13+1 dedi. Narahat olmayın inşallah birşey olmaz bebeyinize.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 13+5 də USM olduq ancaq 13+1 dedi. Narahat olmayın inşallah birşey olmaz bebeyinize.
1 2 gün oynaya bilir bu normal ama hafta oynaması iyi olmaz geç döllenme değilse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalde 7hafta 5 günlük hamileyim ama doktor bebek gelişmemiş dedi 6 hafta 3 luk dedi bir hafta daha bekleyelim buyumezsse kurtaj olman gerekiyor dedi boyle birsey basina gelen varmi
Canım belki geç döllenme olmuştur

H

Hacer

Guest
Bende de bazen 1 hafta gec gorunuyor. Ama cogu zaman doktordan kaynakli galiba. Gecen gun gittigimde 1 hafta gecti haftasina gore. Sordum ultrasyonda yanlis ölçüm olabiliyor dedi. Bugun baska doktora gitti ben söylemden kendisi soyledi haftasini. 17 haftaligim ayrica

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende de bazen 1 hafta gec gorunuyor. Ama cogu zaman doktordan kaynakli galiba. Gecen gun gittigimde 1 hafta gecti haftasina gore. Sordum ultrasyonda yanlis ölçüm olabiliyor dedi. Bugun baska doktora gitti ben söylemden kendisi soyledi haftasini. 17 haftaligim ayrica
Bazı doktorlar ultrason körü gerçekten benimde ilk hafta kesemi göremedi başka doktor baktı öğleden sonra hemen buldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar