Sorum var Bebekte isilik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Bebekte isilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 172 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte isilik
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 10 aylik erkek bebegim var dunku sicakliktan sonra sirtinda isilik olusmus dun aksam hic uyumadi sicaktan isilik nasil gecer ne yapmaliyim her gun dus aldiriyorum serinlesin diye birazda benim oglan toplu ne yapmaliyim

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 10 aylik erkek bebegim var dunku sicakliktan sonra sirtinda isilik olusmus dun aksam hic uyumadi sicaktan isilik nasil gecer ne yapmaliyim her gun dus aldiriyorum serinlesin diye birazda benim oglan toplu ne yapmaliyim
Geçmiş olsun canim pudra,surebilirsin bepantol surebilirsin ama duş aldıktan sonra temiz vucuta sür üst üste, surersen yaylir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum günde 2 kere veya 3 defa duş aldirabilirsin hem bebeğin rahatlar hemde isilihine iyi gelir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnce giydir odayı serin tut sık duş aldır 2-3 güne geçer canım birşey sürmene gerek yok

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim pudra,surebilirsin bepantol surebilirsin ama duş aldıktan sonra temiz vucuta sür üst üste, surersen yaylir
Kuzum günde 2 kere veya 3 defa duş aldirabilirsin hem bebeğin rahatlar hemde isilihine iyi gelir
İnce giydir odayı serin tut sık duş aldır 2-3 güne geçer canım birşey sürmene gerek yok
Hepinize cok tesekkur ederim aslinda hep zibinla birakiyorum cok sicak diye insallah kisa surede gecer

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ilık duş aldir canım terlemesine izin verme sıcak ortamda çok bulunmasın geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.