Bebeyim hastalanmış😒😒😒😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Bebeyim hastalanmış😒😒😒😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeyim hastalanmış😒😒😒😒
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel555555
Canım hemen doktora götür benimki 5 aylık abisi hastalandı onada bulaştırdı 2 gün hastanede yattık geçmiş olsun.
Ya kuzum benim bahtım saçım gibi siyahdır. Doktor ne doktoru.? Ehh Allah belalarnı versin bunların kendim hastayım 2 oglum hasta kızımada bulaştı. Amanda neymiş oglunun parası hastanelere gidiyormuş. Ya bıktım yaaa çocuk hastalanınca bakamıyorsun telefonla oynuyorsun iş yapmıyorsun. Bıkdım ya yeminle öldürücem artık kendimi😪😪😪😪😪🥺🥺🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora götür canım bebeklerde çabuk bronşite dönüyor birde hırıltı varmış buhar verir muhtemelen çok geçmiş olsun
Götüremiyorum kaynana denen illet var ya 😏😑

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar bebeyim hastalanmış . 67 günlük.. hırıltılı öksürüyor çok kötüyüm burnu da tıkalı akıyor. Abilerinden geçdi 😶😶😶
Benim oqlumda dün akşam üstü anı ateş qecirdi kulakları kıpkırmızı oldu.😔 çok korktum 3bucuk yasnda. Çok rahat annelik yaşadım napacqmi bilemedim. Bikere kotu oldu öksürük burun tikanikliqi 6 ayylikti akciqer enfeksiyonu kapmsti. İnsaAllah öyle bi durum olmaz sizde. Dün oqlmu duşa soktum eşimi eczaneye yolladım corpol falan aldı. Sabaha kadar elim alnındaydi 😔 Çok şükür şimdilik iyi bebekler ne kullanırdı unuttum rabbim acil şifalar wersin insaAllah düşmanımı dahi yawrusuyla sewdiklriyle sınamasın rabbim 😔🤲

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ya kuzum benim bahtım saçım gibi siyahdır. Doktor ne doktoru.? Ehh Allah belalarnı versin bunların kendim hastayım 2 oglum hasta kızımada bulaştı. Amanda neymiş oglunun parası hastanelere gidiyormuş. Ya bıktım yaaa çocuk hastalanınca bakamıyorsun telefonla oynuyorsun iş yapmıyorsun. Bıkdım ya yeminle öldürücem artık kendimi😪😪😪😪😪🥺🥺🥺🥺

Götüremiyorum kaynana denen illet var ya 😏😑
Canım böylelerinin gözü çıksın çocuk iyi olunca sevmeyi biliyorlar ama hastalanınca suçlicak adam arıyorlar oğlunun parasî torunundan dahamı kıymetliymiş senin kocanda akıl olsa annesini değil seni dinler dahada ilerleyip hastanede yatsa dahamı iyi olur

Benim oqlumda dün akşam üstü anı ateş qecirdi kulakları kıpkırmızı oldu.😔 çok korktum 3bucuk yasnda. Çok rahat annelik yaşadım napacqmi bilemedim. Bikere kotu oldu öksürük burun tikanikliqi 6 ayylikti akciqer enfeksiyonu kapmsti. İnsaAllah öyle bi durum olmaz sizde. Dün oqlmu duşa soktum eşimi eczaneye yolladım corpol falan aldı. Sabaha kadar elim alnındaydi 😔 Çok şükür şimdilik iyi bebekler ne kullanırdı unuttum rabbim acil şifalar wersin insaAllah düşmanımı dahi yawrusuyla sewdiklriyle sınamasın rabbim 😔🤲
Rabbim korusun çocuklarımızı. Ben büyüklere şurup falan veriyorumda buna ne vereyim bilmiyorum 67 günlük. 2 oglum bu zamanında hastlanmamışdı kız hastalanınca napacagımı bilemez oldum 😔😔😔
Ateş benim oglanda da vardı. İlaçla saldım. Bilmiyorum napıcam

Canım böylelerinin gözü çıksın çocuk iyi olunca sevmeyi biliyorlar ama hastalanınca suçlicak adam arıyorlar oğlunun parasî torunundan dahamı kıymetliymiş senin kocanda akıl olsa annesini değil seni dinler dahada ilerleyip hastanede yatsa dahamı iyi olur
Onu kime anlatıcam kocam olucak o herifemi?
Dünden beri başım agrıyor diyorum sabah kavga etdik kafama kafama vurub gitdi işine 🤕🤕🤕

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar bebeyim hastalanmış . 67 günlük.. hırıltılı öksürüyor çok kötüyüm burnu da tıkalı akıyor. Abilerinden geçdi 😶😶😶
Kuzum o daha çok küçük ilaç kullanamazsın buharla ancak oda doktor ilacı yazacak ki ona göre

Kuzum o daha çok küçük ilaç kullanamazsın buharla ancak oda doktor ilacı yazacak ki ona göre
Allahım ya mezarıma götürecekmiş oğlu parayı evladı için çalışmıyor mu illa daha kötü mü olsun kendilerinin başı agrısa feryat figan etmeyi biliyorlar

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Rabbim şifalar versin.Çay kaşığıyla ıhlamur verebilirsin yada papatya çayı

Geçmiş olsun canım.Rabbim şifalar versin.Çay kaşığıyla ıhlamur verebilirsin yada papatya çayı
Ama küçükmüş ıhlamur ve papatya için canım.Doktora götür mutlaka.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar