Sorum var Bebeyimde sivilce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Bebeyimde sivilce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeyimde sivilce
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Mehrbaha canlarım bayadir giremiyorum bebekle iygileniyormda kafam karışık oyuzden nasilsiniz bebekleriniz nasil hamilelik nasil gidiyor benim oğlum bugün 1ayı bitiyor çox şükür ama yüzünde sivilceler çıkıyor kizarıyor baya artı neden kaynakli anlayamadim

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Mehrbaha canlarım bayadir giremiyorum bebekle iygileniyormda kafam karışık oyuzden nasilsiniz bebekleriniz nasil hamilelik nasil gidiyor benim oğlum bugün 1ayı bitiyor çox şükür ama yüzünde sivilceler çıkıyor kizarıyor baya artı neden kaynakli anlayamadim
Salam can şükür yaxşılıqdı sən necəsən balaca necədi. 40 günün çıxmıyıbsa səbirli ol. 40 Çıxan kimi düzələcək

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canım eyer çok abartılı değilse normal bence oluyo bebeklerde

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Mehrbaha canlarım bayadir giremiyorum bebekle iygileniyormda kafam karışık oyuzden nasilsiniz kbebekleriniz nasil hamilelik nasil gidiyor benim oğlum bugün 1ayı bitiyor çox şükür ama yüzünde sivilceler çıkıyor kizarıyor baya artı neden kaynakli anlayamadim
Salam bacı şükür elə tikan üstəyəm təzəlikcə həkim altdan baxdı 1 həftə vaxt qoydu ağrılarnan gözdüyrəm hələki sən necəsən o olur bəzi uşaqlarda mənim qızımda elə idi sonra keçdi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Salam can şükür yaxşılıqdı sən necəsən balaca necədi. 40 günün çıxmıyıbsa səbirli ol. 40 Çıxan kimi düzələcək
Can sağol saliqdi sen bebiş necedi oda deceldimi geceler incidir seni iki uşaqla yola gedə bilirsənmi ay baci he bugün bir ayı bitdi hele
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam bacı şükür elə tikan üstəyəm təzəlikcə həkim altdan baxdı 1 həftə vaxt qoydu ağrılarnan gözdüyrəm hələki sən necəsən o olur bəzi uşaqlarda mənim qızımda elə idi sonra keçdi
He lap yaxsi ay baci sağ salamat qucağa alarsan balani 🤲 doyunca yat deyirem sene qızlar yaxşı olur bu oğlan uşaqı baxmaq çətindi dest özde gece ağlağan olur hele mende mamam var yoxsa deli oluram

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Can sağol saliqdi sen bebiş necedi oda deceldimi geceler incidir seni iki uşaqla yola gedə bilirsənmi ay baci he bugün bir ayı bitdi hele

He lap yaxsi ay baci sağ salamat qucağa alarsan balani 🤲 doyunca yat deyirem sene qızlar yaxşı olur bu oğlan uşaqı baxmaq çətindi dest özde gece ağlağan olur hele mende mamam var yoxsa deli oluram
Böyük oğlan olsun maşallah elə bacardığımı yatıram ağrı olmayanda ama ağrı narahatlıqlar çoxdu deyə elə olur durub oturam tərsdikdən neçə gündü boğazıbda ağrıyır pis gündəyəm inşallah bircə balalarımız salamat olsun bir müddətlikdi oda keçəcək inşallah

leylam19

Kayıtlı Üye
rank

Şükür bizdədə yaxşılıqdı canım böyük qızım biraz dəcəlliy eliyir balacını vurur eləcə onu gözdəşirik balacamda gecələr 2. 3 dəfə qalxır elə kürrüyü yoxdu rahatdı

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba canım çok şükür iyiyiz...💜Valla hiç bir fikrim yok canım sağlikocagina götürdünmü hiç. Geçmiş olsun 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım benim Allah kolaylık versin ben de aynı işte çocuklar ev iş böyle bebeğin yüzündeki sivilceler isilikten oluyor olabilir canım ya da bir şey alerji yapmış da olabilir

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim kuzum şuanda nasıl gecdimi

Tüm sayfalar yüklendi.