Bebeyimin göbeyi dışarı çıkıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Bebeyimin göbeyi dışarı çıkıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 803 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeyimin göbeyi dışarı çıkıyor
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ya bebeyimin göbeyi dışarı çıkıyor demir para koyup baglıyorum ama nafile girmiyor içeri 13 günlüyüz. Son 2 gündürde kanıyor az az. Napa bilirim yardım edin
Canım kanama varsa mikrop kapar benim oğlumda birara çıkıyordu ama kanama hiç olmadı sen kimseyi dinleme kocan götürmüyorsa kendim giderim de ağırlığını koy

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Ya bebeyimin göbeyi dışarı çıkıyor demir para koyup baglıyorum ama nafile girmiyor içeri 13 günlüyüz. Son 2 gündürde kanıyor az az. Napa bilirim yardım edin
Buyuk ihtimalle gobek fıtığı da olabilir cnm benim kizimda cikikti girmiyodu gobek fitigi dediler 2 yasina kadar kendiliginden geçer gecmesse buyuyunce ameliyqt dediler cok sukur 2 yasina gelmeden gecti

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Göbek bağı 8. Gün düştü canım benim oğlumun sonrasında dediğin gibi oldu şişti ve kanama yapıyordu Dr götürdüğümde parça kalmıştı içeride tamamı düşmemişti böyle Bi çubukla yaktılar geçti daha sonra mutlaka göstermelisin arkadaşımın bebeği göbek enfeksiyonu oldu ve yoğun bakımda kaldı

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Adı göbek fıtığı . Ben doktor a da gittim ama hiç bir çare olmadı yine para ile geçti benim oğlumun ki .. para bastırıp bez bant ile saklayın devamlı , para kaynar suda kaynatılır dezenfekte edilir .. yoksa git gide büyücek o fıtık dikkat edin

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Kiz ne parası koyma mikrop kapar çocuk
Benm bebeğimde öyle dışındaydi zamanla içine girdi
Kanaması bizimde oldu
Sağlık ocağında hemşire pamuğa bişey damlaTıp
Pansuman yaptı ilaçlı pamuğu göbeğinde biraz kalsın dedi öyle biraz bekledik hemşire pansuman yapınca geçti..
Geçmezse çocuk doktoruna götür dedi hemşire
Sağlık ocağına gotür Canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar