Sorum var Kızlar bebeyimin cinsiyyeticinsiyyetini nasil tahmin ede bilirim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milena mom's tarafından oluşturulan Kızlar bebeyimin cinsiyyeticinsiyyetini nasil tahmin ede bilirim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebeyimin cinsiyyeticinsiyyetini nasil tahmin ede bilirim?
Konbuyu başlatan Milena mom's
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardımcı olun lütfen 10 hafta 2 günlüyüz♥️cinsiyyetni nasil tahmin ede bilirim? doktora gitmeden
Canım öyle bişey yok amma ben anne ne hissederse oda oluyo deye inanırım ben ultrasona gitmeden 2ci gebeliyim heriksinde ne dsdiysem oda oldu yani ben gitmesemde bilirdim kızım olur ya qaliba bende 6hiss çok guçlu 🥰 rabbim gönlune göre versin senin senin bi tahminin yokmu kızmı erkekmi diye

NurOya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardımcı olun lütfen 10 hafta 2 günlüyüz♥️cinsiyyetni nasil tahmin ede bilirim? doktora gitmeden
Bazı hâller den anlaşılabilir mesela erkek annesi neşeli olur kiz anesi asik süratli olur erkek annesi hakaret olur ise kalkınca kiz annesi hep uyuklar..erkek annesi tavuk et vs yemez 6 aya kadar dolaptan nefer eder kokuya fazla hassas olur karnı sivri olur şimdilik bu kadar 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bazı hâller den anlaşılabilir mesela erkek annesi neşeli olur kiz anesi asik süratli olur erkek annesi hakaret olur ise kalkınca kiz annesi hep uyuklar..erkek annesi tavuk et vs yemez 6 aya kadar dolaptan nefer eder kokuya fazla hassas olur karnı sivri olur şimdilik bu kadar 😂
Bunn hepsi istisna bende erkek annediydiö aşırı uykuya düşkün sinirli biri olup çıkmıştım karnım asla sivri olmadı doğum zamanı bile 😂😂. Kalkıp yürüyeceek halim bile yoktu mesela . Bunların hepsi istisma yani her gebelik kendine özeldir eskidem büyükler bir şeyler demiş herkes onları gerçek sanıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar