Sorum var Bebeyin karin kismi kucuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asaf tarafından oluşturulan Bebeyin karin kismi kucuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeyin karin kismi kucuk
Konbuyu başlatan Asaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Yaa Ciddimisn daha çok kafama yaktım ya bnm ki 31 haftalik hap verdi işte dedi yemeğe fln dikkat et düzelt dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten kilo suda çok düşük dedi 1 450 dedi

Zaten kilo suda çok düşük dedi 1 450 dedi
Stres yapma sürekli sol tarafina yat bebeğine oksijen ve kan akışı güzel gitsin ne hapı verdiğini bilmiyorum ama tansiyon yada şeker varmı sende ona baktır tansiyon yada şeker oluncada bebekde gelişim geriliği oluyormuş kontrollerini aksatma canım bebek hareketlerini takip et rabbim kimseyi evladiyla sinamasin o şeyleri ben yaşadığım için anlıyorum ben seni dikkat et kuzum 🙏

Kızim olucak

Kayıtlı Üye
rank
Meraba hanımlar bn 31 haftalik geneyim ve bebeğinin karin bolgesi kucuk dedi bebeyim 10 gun geride dedi korkulacak bişiy var mı acaba duzelirmi sonradan yasayan varsa yazabilirlermi
Balık hapını yada yağını düzenli kullan kilo aldırır bebeğe yani bana güzel kilo aldırdı ama diğer kullandığın ilaclarla aynı anda almamaya dikkat et yani kan ilacı magnezyum devacit falan kullanıyorsan hepsini aynı anda alma ağır geliyor ishal yapma durumu oluyor

Asaf

Kayıtlı Üye
rank
Balık hapını yada yağını düzenli kullan kilo aldırır bebeğe yani bana güzel kilo aldırdı ama diğer kullandığın ilaclarla aynı anda almamaya dikkat et yani kan ilacı magnezyum devacit falan kullanıyorsan hepsini aynı anda alma ağır geliyor ishal yapma durumu oluyor
Yaa cok sevindim ınsllh düzelir kilosu yerine gelir

Merhaba banada karın kısmı küçük demişlerdi bebeğim doğdu şuan 3 aylık ve hiç bir sorunu yok çok şükür 🤲
Kaç kilo doğdu kiinallh öyle yaparim düzelir kalp atışı fln gayet iyi dedi ama şeker testi yapmadım belkide ondn da olabilir ama tansiyon fln da iyi
Stres yapma sürekli sol tarafina yat bebeğine oksijen ve kan akışı güzel gitsin ne hapı verdiğini bilmiyorum ama tansiyon yada şeker varmı sende ona baktır tansiyon yada şeker oluncada bebekde gelişim geriliği oluyormuş kontrollerini aksatma canım bebek hareketlerini takip et rabbim kimseyi evladiyla sinamasin o şeyleri ben yaşadığım için anlıyorum ben seni dikkat et kuzum 🙏

Merhaba banada karın kısmı küçük demişlerdi bebeğim doğdu şuan 3 aylık ve hiç bir sorunu yok çok şükür 🤲
Zayıf doğdu mu peki

Kaç kilo doğdu kiinallh öyle yaparim düzelir kalp atışı fln gayet iyi dedi ama şeker testi yapmadım belkide ondn da olabilir ama tansiyon fln da iyi

Zayıf doğdu mu peki

Issllh düzelir ayin 27 sinde gidicem kontrole gene insllh duzelir o gune kadr

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.