Sorum var Bebğim beslenememiş küvezde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bebğim beslenememiş küvezde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,337 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebğim beslenememiş küvezde
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nolır dua edin bebğim sarılık oldu 😶😞bugün 6gün oldu cocugum doğalı ama hastaneden cıkalı 3gün oluor bebeğim sütümden beslenememiş göğsümün ucları olmadığı için kilosuda düşmüş küvezde suan nolur dua edin çok kötüyüm
cok gecmis olsun cnm kendini üzme üzdükce sende hasta olursun dualarımız bebisinle ve seninle cnm Allah şifa versin ikinize de tatlim 💓

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nolır dua edin bebğim sarılık oldu 😶😞bugün 6gün oldu cocugum doğalı ama hastaneden cıkalı 3gün oluor bebeğim sütümden beslenememiş göğsümün ucları olmadığı için kilosuda düşmüş küvezde suan nolur dua edin çok kötüyüm
Canim Allah bebegininde seninde yardimcin olsun korkma bebekler cok guclu ve mücadeleci oluyorlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım üzülme iyileşir inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kilo kaybı çok mu kuzum kaç kilo doğmuştu kaç kilo olmuş rabbim tez zamanda sağ salim çıkmasknı nasip etsin kendini yıpratma balım sütün de etkilenmesin. Sen göğüs ucunla oyna biraz daha tutabileceği bir kıvama getiri ama sakın strese girip ağlama

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Rabbim şifa versin canım korkma bebeğin iyi olur Allah’ın izniyle ❤️

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Canım hastaneden çıktıktan sonra her bebek kilo verebilir sonradan alır sen önce güçlü ol üzülme lütfen onun annesine ihtiyacı var güzelce kendine gel süt yapan çay iç kompostonu eksik etme özellikle incir ve hurmalı Kayısı ile karışık yap iç sarılık için bol beslenmesi lazım bizde de hafif oldu sarılık bil beslenecek kala ve çiş yaptıkça atacak sarılığını sen üzme kendini ilk bebekse göğüs ucu yara olur kanar ama sen ne olursa olsun emzirmektten kaçınma acısa bile çünkü bende yaşadım bebek emerken ağlardım öyle sızı içinde kalırdım sonra sonra düzelecek lütfen bu günler geçer sen iradeli ol bebişini kokla bnm yerime de 🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Toparlar merak etme canım doktorlar ebeler gözü gibi bakıyorlardır ona sen sütünü sağ sürekli kesilmesin pompa ile sağmaya çalış imkanın varsa ucu çıkar o şekilde biraz olsun tutmayı öğrenince uç olmasa bile çok iyi kavrıyorlar benim oğlum 2.5 aylıktı sarılığı tamamen geçtiğinde. Allah yardımcın olsun. Silikon uçlar var ben onlardan kullandım ilk aylarda istersen onları dene

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar