Bebislerime Kilo ne aldirir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özge sahan tarafından oluşturulan Bebislerime Kilo ne aldirir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,302 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebislerime Kilo ne aldirir
Konbuyu başlatan Özge sahan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özge sahan

Özge sahan

Kayıtlı Üye
rank
En çok muz yemek diye duydum
Cok Teşekkür Ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haşlanmış yumurta kaşar süt ceviz muz kaju badem
Cok Teşekkür Ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum nesguik top top olanlardan hergun bı kase sütle beraber ye. Ben duyduğumda denemek için 1 hafta yedim bebeğim kilo almıştı kontrole gittigimde 🤭
Masallah çok teşekkür ederim deniycem ☺️🙏

Özge sahan

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum nesguik top top olanlardan hergun bı kase sütle beraber ye. Ben duyduğumda denemek için 1 hafta yedim bebeğim kilo almıştı kontrole gittigimde 🤭
Masallah çok teşekkür ederim deniycem ☺️🙏
Canm protein agirlikli beslenmen lazim et,balik,tavuk,bakliyat,ceviz,badem,findik,yumurta,peynir ,süt ,yogurt😊1 ay boyunca bana bunlardan böggg geldii ama kuzucuğum da pek minnaktı ,erken dogum riskimde olunca doktor beslenmeye çok önem veriyo,kahvaltida gunluk 2 yumurta tuketmelisin dio ve ben yumurtayi hic sevmem ama tiksine tiksine yiyorum isde🙄makarna,pilav,kizartma beyaz ekmek de yemiyorum...
Cok Teşekkür Ederim Rabbim Sağ salim kucağınıza aldirsin inşallah benimde aynı şekilde onun için kilo almalarını istiyorum 🙏☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar