Sorum var Bebişlerımız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysima-lisa`nın annesi tarafından oluşturulan Bebişlerımız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 644 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişlerımız nasıl
Konbuyu başlatan Aysima-lisa`nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
A

Aysegul🥰🥰

Guest
Bugunde bende durumlar cok kotu idi daha 8haftalik hamileyim esim askeri personel yurt disi gorevinde ve kanamam oldugu icin hastahaney gitim devlet hastahanesi kadın doktoru yok baska ilceye gidin dedi ve nasıl gideyim dedigimde dalga gecer gibi geldigin gibi denildi esim yanimda cok kotu hisediyorum igne ve ilaclara basladik benim bebegimin hayati hice sayildi

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugunde bende durumlar cok kotu idi daha 8haftalik hamileyim esim askeri personel yurt disi gorevinde ve kanamam oldugu icin hastahaney gitim devlet hastahanesi kadın doktoru yok baska ilceye gidin dedi ve nasıl gideyim dedigimde dalga gecer gibi geldigin gibi denildi esim yanimda cok kotu hisediyorum igne ve ilaclara basladik benim bebegimin hayati hice sayildi
Gecmis olsun üzüldüm rabbım saflıkla kucağına alırsın ins Türkiye'de saglıkta ınsana sefer verılmıyor paran varsa agada sensın pasada ıyıkı turkıyede degılım sukur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar anneler bugun doktordaydık 32+2 olduk 44cm 2048kg olmusuz ıyımı sizce sızde durumlar nasıl bana ufak geldı bılemedım doktorum bundan sonra kılı alır dedi ama korktum
Merhaba kuzum kilosu iyimis masallah bende 37 haftalık oldum sabırsızlıkla bekliyorum artık 🥰

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun üzüldüm rabbım saflıkla kucağına alırsın ins Türkiye'de saglıkta ınsana sefer verılmıyor paran varsa agada sensın pasada ıyıkı turkıyede degılım sukur
Merhaba kuzum kilosu iyimis masallah bende 37 haftalık oldum sabırsızlıkla bekliyorum artık 🥰
TSK ederim cnm sagol ıns

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar