Sorum var Bebişlerrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Bebişlerrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişlerrrrr
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki de teyzesi hele görsen sbaha kadar koynumda 😍😍 birde annemgili olduğum için Beşik almadım ben evime geçincede almayacam zaten benimle uyuyor
Eşini at yere al Kayra'yı uyu mis tüm oda cennet kokar 😍😍 bende oğluşumla uyucam dibimde olsun kokusunu alayım istiyorum düşünmesi bile acayip bir his bence bu hissi insana kimse veremez evladından başka 🥰🥰😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşini at yere al Kayra'yı uyu mis tüm oda cennet kokar 😍😍 bende oğluşumla uyucam dibimde olsun kokusunu alayım istiyorum düşünmesi bile acayip bir his bence bu hissi insana kimse veremez evladından başka 🥰🥰😍😍
Eşim beni atıp koynuna Kayra'yı almasında 😂😂 aynen balım cidden evlattan öte kimse yok

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence o anneci hem annesinden besleniyor babayı şuan hiç görmez 😂😂 belki ilerde değişir ama bence anneci olsun minik Kayra'mız 😂😂😍😍🥰
İnşallah benci olur eşimde seni çok sevecek gşbş diyor adam şimdiden en çok kendi sevilmek için kız çocuk olsun derdinde😂😂 hayır olsa oda bana düşkün olacak yoksa ısırırım onu 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar