Sorum var Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,574 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seyhann88

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun ne diyim almışsın zaten kullanilmayani saklarsin sonrasına ya da ihtiyaç sahibine verirsiniz. Benin daha bı tane hastane çıkışı var 🙈 kıyafetten ziyade bol bez alin 😅
Bezid3 bu hfta alıcam ıslak mendili felan aldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bezid3 bu hfta alıcam ıslak mendili felan aldım
Hayırlısı olsun ne diyim almışsın zaten kullanilmayani saklarsin sonrasına ya da ihtiyaç sahibine verirsiniz. Benin daha bı tane hastane çıkışı var 🙈 kıyafetten ziyade bol bez alin 😅
Ewet veririm tabiki neden vermiyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım 😁bn bşraz abarttım galiba daha alt üst takım alayım diodum alsaammı bilemedim😁

Sagol teyzesi😊
İlk bebek hevesi kuzum 🤭🤭bakma annemle beraber hazırladım bende annem olmasa bende her şeyi korkudan fazla fazla koyardım sanırım ama annem sağolsun sadece gerekli ve kullanicak şeyleri koydurdu 🤭🤭. Rabbim giydirmeyi de nasip etsin inşallah annesi 😍😍

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebek hevesi kuzum 🤭🤭bakma annemle beraber hazırladım bende annem olmasa bende her şeyi korkudan fazla fazla koyardım sanırım ama annem sağolsun sadece gerekli ve kullanicak şeyleri koydurdu 🤭🤭. Rabbim giydirmeyi de nasip etsin inşallah annesi 😍😍
İnşşlah hayatım az kaldı hayırlısıyla darısı bütün annelerimize ve sana 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnşşlah hayatım az kaldı hayırlısıyla darısı bütün annelerimize ve sana 😊
Amin kuzum amin 😍😍🤲🏻

Alt üst takım 9tane
Hastane çıkışı 2tane biri 11li biri 12li
Şapka 10tane
battaniye kalın1 ince 1
Çorap 30tane😁
Çıtçıtlı zıbın 10
Kundak 5tane
Dalin 2
Bebk yastığı 2
Yelek 12tane
patik 2
Havlu1 eksiklerim varsa söyleyin Annişler
Tabi beşiği ve diğer eşyalrı var giyim olarak eksik varsa söyleyin bana
Ya kuzum bir şey soracağım senin üstünde de sanki ağırlık kalkmış gibi bir hafiflik var mı 🤔

Son düzenleme:

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum amin 😍😍🤲🏻

Ya kuzum bir şey soracağım senin üstünde de sanki ağırlık kalkmış gibi bir hafiflik var mı 🤔
Canım benim cocuk aşarda ya biraz yatarken kalkarken cok ağırlık oluor yaa kilo aldıkça cocuk .ama normalde bendede var o hafiflik

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım benim cocuk aşarda ya biraz yatarken kalkarken cok ağırlık oluor yaa kilo aldıkça cocuk .ama normalde bendede var o hafiflik
Benim de karnim aşırı derecede aşağı indi 😂😂 kendim fark ediyorum ilginç bir his var içimde . Karnım olmasa gebe olduğumu hissetmem düşün önüne gelen zayifllqmissin diyor bana ama hala aynı kilodayım tek fark karnım çok aşağıda yatarken de sıkıntı çekmiyorum su 2 haftadır deliksiz uyuyorum vücut kasintim hariç hiç bir sıkıntı yok 🤦🏻‍♀️ ama bu hafiflik korkutuyor beni

Alt üst takım 9tane
Hastane çıkışı 2tane biri 11li biri 12li
Şapka 10tane
battaniye kalın1 ince 1
Çorap 30tane😁
Çıtçıtlı zıbın 10
Kundak 5tane
Dalin 2
Bebk yastığı 2
Yelek 12tane
patik 2
Havlu1 eksiklerim varsa söyleyin Annişler
Tabi beşiği ve diğer eşyalrı var giyim olarak eksik varsa söyleyin bana
Maşallah canım ben genelde büyük beden aldım 0-3 ay benim çok az lazım olursa çıkar alırım

Benim de karnim aşırı derecede aşağı indi 😂😂 kendim fark ediyorum ilginç bir his var içimde . Karnım olmasa gebe olduğumu hissetmem düşün önüne gelen zayifllqmissin diyor bana ama hala aynı kilodayım tek fark karnım çok aşağıda yatarken de sıkıntı çekmiyorum su 2 haftadır deliksiz uyuyorum vücut kasintim hariç hiç bir sıkıntı yok 🤦🏻‍♀️ ama bu hafiflik korkutuyor beni
Ben bu kaç gündür ağrı çekiyorum gülüm ya bebek hareketi çok aşağıda bacak aramda sanki yürüyemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Maşallah canım ben genelde büyük beden aldım 0-3 ay benim çok az lazım olursa çıkar alırım

Ben bu kaç gündür ağrı çekiyorum gülüm ya bebek hareketi çok aşağıda bacak aramda sanki yürüyemiyorum
Kayra da öyle kuzum ağrı bende yok ama haraketlerini resmen ayıptır söylemesi vajinamda sanki 😂 hemde kaç haftadır

Ağrı girip geri gidiyor mu düzenli mi yads

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım az kaldı birde belkş kayra acele cilik yapıo gelmekde biraZ sanki😊

Tüm sayfalar yüklendi.