Sorum var Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,539 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seyhann88

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Alt üst takım 9tane
Hastane çıkışı 2tane biri 11li biri 12li
Şapka 10tane
battaniye kalın1 ince 1
Çorap 30tane😁
Çıtçıtlı zıbın 10
Kundak 5tane
Dalin 2
Bebk yastığı 2
Yelek 12tane
patik 2
Havlu1 eksiklerim varsa söyleyin Annişler
Tabi beşiği ve diğer eşyalrı var giyim olarak eksik varsa söyleyin bana
Valla cnm bende baya bi eşya aldim bebek için kendim.icin ama en fazla iki takım giydi bebek sonra çıktık hastane den bide sezeryan olduğum.halde dusun yani

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Alt üst takım 9tane
Hastane çıkışı 2tane biri 11li biri 12li
Şapka 10tane
battaniye kalın1 ince 1
Çorap 30tane😁
Çıtçıtlı zıbın 10
Kundak 5tane
Dalin 2
Bebk yastığı 2
Yelek 12tane
patik 2
Havlu1 eksiklerim varsa söyleyin Annişler
Tabi beşiği ve diğer eşyalrı var giyim olarak eksik varsa söyleyin bana
Kz ne bunlar böyle güldürdün😅😅 beni. Beşiz doğuracak olsan bile bunlar yine çok fazla 😅😅😅 30 çorap nedir kız zaten yaza giriyoruz kışın olsa bile çok fazla yeni doğan çoraplar en fazla 3 5 ay giyecek sonra küçülecek. Eksik yok fazla var canım hemde çok çok var. Rabbim sağlıkla kurtarsın. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kaç valiz yaptin 😌biraz fazla olmuş ilk bebek sanırım eksiğin yok fazlam var masllah. Bebek bezi ne olur ne olmaz diye biberon veya biberon a benzer kaşıklar var sarı tülbent,pişik kremi göğüs ucu için krem meme ucun küçükse emzirmek için göğüs uçları var. Islak mendil veya pamuk neyi arzu edersen. Maşallah sana kendin için de birşeyler koymani tavsiye ederim ama 😇😇😇
Hazırladım kendmide canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kz ne bunlar böyle güldürdün😅😅 beni. Beşiz doğuracak olsan bile bunlar yine çok fazla 😅😅😅 30 çorap nedir kız zaten yaza giriyoruz kışın olsa bile çok fazla yeni doğan çoraplar en fazla 3 5 ay giyecek sonra küçülecek. Eksik yok fazla var canım hemde çok çok var. Rabbim sağlıkla kurtarsın. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah
Abla cahillik ya vallahi ilk gebelik birde özeniıom herkez yeter diıomben daha almak istıom😁😁😁tabi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar