Sorum var Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,541 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebk eşyaları eksik varmı bilmıorum
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seyhann88

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bmde cok heycan korku var b i r yenemedim şu korkuyu
Bnm 2. Gebeliğim yinede korku vardı içimde şimdi geçti Bi an önce doğurmak istiyorum. Sende yenersin. Bebeğine kavuştuğunu onu kucağıma aldığını. Emzirdiğini falan düşün. İçinde hiçbir korku kalmayacak Allah ın izniyle. Ve sırada bende varım sanırım. Bakalım ne zaman Olcak. 37+2

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bnm 2. Gebeliğim yinede korku vardı içimde şimdi geçti Bi an önce doğurmak istiyorum. Sende yenersin. Bebeğine kavuştuğunu onu kucağıma aldığını. Emzirdiğini falan düşün. İçinde hiçbir korku kalmayacak Allah ın izniyle. Ve sırada bende varım sanırım. Bakalım ne zaman Olcak. 37+2
Ben daha doğurmadm kız ve cidden insanda bebeğin doğacağı ana kadar stres olsa bile o nstye bağlanıp onun doğmasını dört gözle beklerken ne korku ne stres kalıyor. Tabi Kayra bey sabah açılma yaptı onu bunu yaptı şuan da gelmek istemiyor uğraştıracak beni belli 😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben daha doğurmadm kız ve cidden insanda bebeğin doğacağı ana kadar stres olsa bile o nstye bağlanıp onun doğmasını dört gözle beklerken ne korku ne stres kalıyor. Tabi Kayra bey sabah açılma yaptı onu bunu yaptı şuan da gelmek istemiyor uğraştıracak beni belli 😂😂
Uğraştıracak tabi ya. Ben Şeyma da neler çekmiştim. Başkalarına kıyasla kolay geçti doğumum ama ilk gebeliğim di diye bana göre çok zordu. Bakalım İlyas ım doğarken neler olacak 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar