Beklemek bana göre değil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Beklemek bana göre değil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beklemek bana göre değil
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biran önce doğurmak İcin ne yapmam gerekiyor artık doğsun istiyoum 🤷‍♀️
Hayatım 38 de bebekler gelişimini tamamlamış oluyor,bebek ne kadar anne karnında olsa o kadar sağlıklı oluyor biraz daha dayan eğer 38 lere yakınsan zaten 38+2 de kesin alır, ama erken almadı hem enfeksiyon olabilir hem ciğerler gelişmez onu da düşün bilmediği tanımadığı bı dünya da gözlerini acicak bak benim ellerim uyuşuyor ayaklarım şiş bu mesajı bile ara vererek yazdım sana elimi görsen inanamazsin motorcu eldiveni gibi 🤣 şişko ama bebegin normal ve sağlıklı olmasını istiyorum o yüzden rabbim ne zaman doğacak sa ozaman da doğsun istiyorum bazı sıkıntılar oluyor seni anlıyorum ama buna değer emin ol zaman çok hızlı geçiyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Biran önce doğurmak İcin ne yapmam gerekiyor artık doğsun istiyoum 🤷‍♀️
Haftasini tamamladiysa hergun 5 tabe hurma ye bol yuru merdiven in cik yoga hareketleri yap acilma icin YouTube de videolar var onlara bak canim bende 30 haftalık hamileyim ne zaman gün verirler ne zaman dogururum bende merak ediyorum 🤷🤣

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Haftasini tamamladiysa hergun 5 tabe hurma ye bol yuru merdiven in cik yoga hareketleri yap acilma icin YouTube de videolar var onlara bak canim bende 30 haftalık hamileyim ne zaman gün verirler ne zaman dogururum bende merak ediyorum 🤷🤣
Öneriler güzel cok tsk ederm canım benım 38 +2 yiz bizde 🤗sen sezeryan mı doğurcan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayatım 38 de bebekler gelişimini tamamlamış oluyor,bebek ne kadar anne karnında olsa o kadar sağlıklı oluyor biraz daha dayan eğer 38 lere yakınsan zaten 38+2 de kesin alır, ama erken almadı hem enfeksiyon olabilir hem ciğerler gelişmez onu da düşün bilmediği tanımadığı bı dünya da gözlerini acicak bak benim ellerim uyuşuyor ayaklarım şiş bu mesajı bile ara vererek yazdım sana elimi görsen inanamazsin motorcu eldiveni gibi 🤣 şişko ama bebegin normal ve sağlıklı olmasını istiyorum o yüzden rabbim ne zaman doğacak sa ozaman da doğsun istiyorum bazı sıkıntılar oluyor seni anlıyorum ama buna değer emin ol zaman çok hızlı geçiyor
Doğru diyon canım bende 38+2 deyım ama artık sabırsızlaştım ondan oluyor 🙂ellerin ödemden mi şiş

Doğru diyon canım bende 38+2 deyım ama artık sabırsızlaştım ondan oluyor 🙂ellerin ödemden mi şiş
Kaç haftalıksınız
38+2

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Öneriler güzel cok tsk ederm canım benım 38 +2 yiz bizde 🤗sen sezeryan mı doğurcan

38+2
Aynen canım ödem için
Bana tuzu azalt demişti doktorum azaltinca bı kacgun boyunca öyle çok terliyordum ki anlatamsm ama ondan sonra biraz indiler gibi daha rahat hissettim kendimi bı dene istersen sadece tuz yemiceksin başka bişey yapmana gerek yok

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank

38+2
Ewet ilki sezeryanla olunca buda sezeryanla olucak 🤗

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

38+2
Evet hayatım ellerim ödem tombul parmaklar şiş ve gece elim uyuşuyor öyle uyanıyorum dudaklarim dolgu yapılmış gibi hele yüzüm Botox 🤣benimde 38+1 hayatim

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Evet hayatım ellerim ödem tombul parmaklar şiş ve gece elim uyuşuyor öyle uyanıyorum dudaklarim dolgu yapılmış gibi hele yüzüm Botox 🤣benimde 38+1 hayatim
Hadi yaa cok fazla şişmişsin demekki benım hic öle bir sorunum yok olmadı da cok şükür Allah yardımcın olsun kuzum biz aynı anda mı doğurcaz acaba cinsiyeti neydi ☺️🤗

Az daha sabır canm. Emin ol karnında daha rahatsın doğmuş bebek bakmak cok daha zor.. ❤️
Vala ondan da korkuyoum ama artık göbeğim insin istiyorum rahat uyku istiyoum rahat nefes alıp vermek istiyoum herseyden önce 🤷‍♀️

Az daha sabır canm. Emin ol karnında daha rahatsın doğmuş bebek bakmak cok daha zor.. ❤️
Vala ondan da korkuyoum ama artık göbeğim insin istiyorum rahat uyku istiyoum rahat nefes alıp vermek istiyoum herseyden önce 🤷‍♀️
Ewet ilki sezeryanla olunca buda sezeryanla olucak 🤗
Allah ağrısız sızısız kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla kuzum 🤗sezeryan da zor diyorlar☹️

Tüm sayfalar yüklendi.