Sorum var Beklemeli miyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Beklemeli miyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 366 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beklemeli miyim?
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 😊 Benim yarın 40. Haftam doluyor ve doktorum pelvik muayenede açılma-sancı yok bebek doğum kanalına girmemiş bile, suyununda azalma eğilimi var senin şimdiye doğurman lazımdı bir karar ver sezeryanla alalım mı yoksa bekleyecek misin dedi.Riskler nedir diye sorduğumda bilemem ne olacağı belli olmaz suyun iyice azalırsa bebekte risk oluşur dedi 🤦🏻‍♀️ Ne kadar bekleyebilirim dediğimde de onu ben bilemem her bebek farklıdır dedi 🤷🏻‍♀️ Kafam çok karıştı ben olabildiğince normal doğum yapmak istemiştim ama bebeği riske atmak da istemiyorum, doktorum da yol göstermiyor ne yapacağım başına gelen var mı 😢

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok büyük bir risk olsa yatırırdı bana bırakmazdı diye düşünüyorum ama bir yandan da içim rahat etmiyor, kemiklerle ilgili bir şey söylemedi sadece bebek kanala girmemiş bu zamana kadar girmesi lazımdı dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana suni sancıyla ilgili bir şey söylemedi sadece sen söyleyeceksin ben yapacağım bekleyecek misin sezeryanla alalım mı dedi
Tabi ki risk olsaydı bırakmazdı hastanede kalırdın doğum anında dönen bebekler bile var sağlık durumunuza göre 41 hatta 42 ye kadar bekleyebiliyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.