Bel ağrısı, ayak şişmesi-ağrıması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Bel ağrısı, ayak şişmesi-ağrıması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 955 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bel ağrısı, ayak şişmesi-ağrıması
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Olabilir ama demek ki kendini çok yorduğun için yakışıklı diyor ki al sana anne al sen miisn beni yoran
Hak ediyormuşum demek ki😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde kışın artıyor soğuktan oluyor tabi canım çok etkiliyor yazın sıcakta hafifliyor tamamen geçiyor yada nadir oluyor. Emziriyor musun canım
Yok kuzum kızım 2 ay tek emdi sonra bıraktı devam sütü içiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 27+7 haftalık hamileyim sabahdan belim ağrıyo ayaklarımın altı ağrıyo bu haftalarda ağrıması normalmi? Rahatlamak için ne yapa bilirim sizce
Gecmıs olsun kuzum normal ayaklarını yukarı koy yat dınlen bel agrısı içinde kuzum saglı sollu yat belının ustune fazla yatma kuzum bu haftalar da oluyor balım

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenince geçiyor mu kuzum birde ılık duş al o iyi gelir ama önemli olan dinlenince geçen bir ağrı mı
Teşekkür ederim canım dinlendim belimin ağrısı hafifledi biraz şükür

Ah o bel ağrısı 🤦🤦ben gebeliğin başından beri sırt ağrısı çekiyorum kuzum çok kötü ya hiçbir şekilde geçmiyor ne zaman canı ister ise o zaman geçiyor
Cann evet öyle çok kötü bende başlarda vardı ağrılar ortalarda geçmişdi şimdi sonlarda yine başladı havalarda sıcak oda yoruyor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah🙏

Ah o bel ağrısı 🤦🤦ben gebeliğin başından beri sırt ağrısı çekiyorum kuzum çok kötü ya hiçbir şekilde geçmiyor ne zaman canı ister ise o zaman geçiyor
Cann evet öyle çok kötü bende başlarda vardı ağrılar ortalarda geçmişdi şimdi sonlarda yine başladı havalarda sıcak oda yoruyor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah🙏

Kendini baya yormuş olabilirsin canım ayaklarını 30 derece yüksekte tut 15 dk rahatlatır. Belini de otururken yatarken yastıkla destekle ve bol bol dinlen canım
Teşekkür ederim canım aslında o kadarda yormam kendimi yalnız yaşıyoruz dökenimde yok ara sıra temizlik yapardım çoğu zaman yemek yapıyorum şimdi öyle zamanlar oluyor onuda yapamaz hale geliyorum yapmasamda olmuyor

Ilık bir duş al sonra ayaklarını uzat otur ayaklarının altına yastık koy. Baktın dinlenince geçmiyor doktora görün geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım tamam♥️

Ilık bir duş al sonra ayaklarını uzat otur ayaklarının altına yastık koy. Baktın dinlenince geçmiyor doktora görün geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım
Gecmıs olsun kuzum normal ayaklarını yukarı koy yat dınlen bel agrısı içinde kuzum saglı sollu yat belının ustune fazla yatma kuzum bu haftalar da oluyor balım
Teşekkür ederim öyle yapmaya çalışcam

Teşekkür ederim canım
Teşekkür ederim öyle yapmaya çalışcam
Geçmiş olsun cnm aynı ağrı bendede var bel ağrısı ayak şişmesi yanması ağrısı rabbim şifa versin inşallah 🤲
Teşekkürle sizede geçmiş olsun inşallah zaman çabuk geçer sağ salim qurtaraq🙏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.