Sorum var Bel ağrısı halsizlik yorgunluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1997 tarafından oluşturulan Bel ağrısı halsizlik yorgunluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 347 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel ağrısı halsizlik yorgunluk
Konbuyu başlatan 1997
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

1997

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bu haftalardan sonra bel ağrılarının olması çok normal kendini fazla yormamaya çalış
Valla canm ev işleri bize baktığı için illaki eğilip bukuluyoruz . Bugün sabah kalktığımdan beri bir iş yapamiyorum belimi kaldramyrm rabbim içinde ben olmak üzere bütün hamislerimizin yardımcısı olsun🤲🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla canm ev işleri bize baktığı için illaki eğilip bukuluyoruz . Bugün sabah kalktığımdan beri bir iş yapamiyorum belimi kaldramyrm rabbim içinde ben olmak üzere bütün hamislerimizin yardımcısı olsun🤲🤲
Ne yazıkki haklısın kuzum bende doğuma kadar hiç oturmadim mecbur yapıyoruz ama dinlenerek yapmayı dene istersen kendini yormayacak şekilde 💕
Amin canım amin inşallah🤲🙏♥️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Magnezyum ve kalsiyum takviyeleri al, ani hareketler yapma, bol bol dinlenmeye çalış, yürüyüş, ılık duş iyi gelecektir. Bebek büyüdüğü için bel, bacak ağrıları gayet normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar