Sorum var Bel agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan Bel agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 414 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel agrisi
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bugün belediyenin verdiği sütü getirmeye gittim eşimle biraz uzaktı ewe geldim 1 buçuk yaşındaki oğlum biraz huysuzdu onun peşinde de kosusturdum belim ağrıyor yarın kontole gitcem bebeğimin kalp atışını dinlicem Allah'ın izniyle şuan çok kötü belim agriyo bişi olmuş mudur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar bugün belediyenin verdiği sütü getirmeye gittim eşimle biraz uzaktı ewe geldim 1 buçuk yaşındaki oğlum biraz huysuzdu onun peşinde de kosusturdum belim ağrıyor yarın kontole gitcem bebeğimin kalp atışını dinlicem Allah'ın izniyle şuan çok kötü belim agriyo bişi olmuş mudur
Allahın izni ile olmamuştır canım yorulduğun için belin ağrır sen biraz dinlen ona rağmen bel ağrın geçmezse bir acile git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yarın randevum var gitcem belim ağrıyor bişi olmamıştır demi
Olmamıştır canım sen beni dinle dinlen yorma kendini anladığım kadaru ile bugun kendini çok yordun yorulmaya bağlı ağrı oluyordur ki gebeliğin her evresinde ağeı oluyor aslında önemli olam bu ağrının dinlenince yada pozisyon ddğişince geçmesi sen belini yastıkla vs destekle o zaman ağrın gider canım

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Olmamıştır canım sen beni dinle dinlen yorma kendini anladığım kadaru ile bugun kendini çok yordun yorulmaya bağlı ağrı oluyordur ki gebeliğin her evresinde ağeı oluyor aslında önemli olam bu ağrının dinlenince yada pozisyon ddğişince geçmesi sen belini yastıkla vs destekle o zaman ağrın gider canım
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattin🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canim yarın bize de yazarsın sanmıyorum bir şey olacağını kendini yormadan yürümek doğum için daha iyi senin içinde otururken belini destekle canım çok ağrıyorsa gebelikte bel ağrısı pozisyon değiştirince geçiyorsa normal

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim yarın bize de yazarsın sanmıyorum bir şey olacağını kendini yormadan yürümek doğum için daha iyi senin içinde otururken belini destekle canım çok ağrıyorsa gebelikte bel ağrısı pozisyon değiştirince geçiyorsa normal
Ewet pozisyon değiştirdiğimde geciyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmamistir kuzum insallah bol bol dinlen kendini yormamaya çalış
Tamam teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar