Bel agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Bel agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel agrisi
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhabha kizlar.6+5 haftalik hamileyim.dun sol yumurtaligimda bugun belimde agri var.neden olA bilir?uzanmakmi yoksa gezmekmi iyi gelir

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet ilk gebeligim 7 haftaliga yakinim.bende sirt ustu uzaninca dahada agriyor.
Evet sırt üstü yatarsan ağrır benim ikinci gebeliğim sezeryan doğum yaptım kızımda hiç ağrım mide bulantım olmamıştı ikincide farklı olur derler bide sezeryan benim belki ondan agriyodur belim midem de çok bulaniyo ben sende ikinci gebeliğin sandım ama erkek çocuksa ağrı olur derler erkek çocuk ağır olurmuş annede ağrı yaparmis diyolar

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Evet sırt üstü yatarsan ağrır benim ikinci gebeliğim sezeryan doğum yaptım kızımda hiç ağrım mide bulantım olmamıştı ikincide farklı olur derler bide sezeryan benim belki ondan agriyodur belim midem de çok bulaniyo ben sende ikinci gebeliğin sandım ama erkek çocuksa ağrı olur derler erkek çocuk ağır olurmuş annede ağrı yaparmis diyolar
Iyide,ama daha 6-7haftalik bebegin ne agirligi olucakki..benim hematomom var belkide ondan boyleyim

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Iyide,ama daha 6-7haftalik bebegin ne agirligi olucakki..benim hematomom var belkide ondan boyleyim
Bilmiyorum öyle de olabilir 6-7 haftalık bebeğin ne ağırlığı olabilir diyorsun doğru ama ben test yaptım pozitif çıktı ve hamile olduğumu ögrendigimden beri bel ağrım var mide bulantım var bi insanın her gün midesi bulanirmi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar