Bel figiti olan hamileler

• Konbuyu başlatan Ozgen
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozgen tarafından oluşturulan Bel figiti olan hamileler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 332 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel figiti olan hamileler
Konbuyu başlatan Ozgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
O

Ozgen

Guest
İki tane bel fıtığım var 25. Haftadayim ağrılarım oluyor korkuyorum tutulacam diye Allah korusun sürekli dinleniyorum ama yinede var ne yaptınız gebelikte normal doğum yapilabilirmi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İki tane bel fıtığım var 25. Haftadayim ağrılarım oluyor korkuyorum tutulacam diye Allah korusun sürekli dinleniyorum ama yinede var ne yaptınız gebelikte normal doğum yapilabilirmi
Canım benim bi akrabamda vardı o normal doğum yaptı ama bel fıtığından ameliyat falan olduysan normal doğum yapamazsın diye biliyorum geçmiş olsun sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabi en iyisini drun bilir yine o ne dedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bendede fıtık ve düzleşme var daha 17.haftadayım ama sürekli tutuluyorum ağır bi iş yaptığım zaman zaten normalde oluyor ama gebelikte ilerledikçe birde rahim büyüyüp bastı yaptıkça daha kötü oldu ayağa kalkıp yürümek çok zor kalçam aşırı ağrıyor bazen belimi doğrultamıyorum destek almadan az bi iş yapsam bile etkileniyor an iyisi egzersiz bende açma germe hareketleri yapıyorum bazen iyi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar