Belden uyusmali seseryan olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Belden uyusmali seseryan olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Belden uyusmali seseryan olanlar
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk dogumumda ameliyattan ciktgimda çok üşumustum titredim saatlerce sizce yine öylemi olurum? Yanınıza kalın kiyafetmi alıyorsunuz yoksa normalmi
Tabiki bu illa sezeryan için geçerli değil herhangi bir ameliyata girsen yine üşüyeceksin canım sen hırka filan çorap vs al ısınana kadar giyersin ben foğumdsn çıkınca 3 tane battaniye örttürmüştüm üstümr ameliyathane buz gibi oluyor buz 😬😬

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki bu illa sezeryan için geçerli değil herhangi bir ameliyata girsen yine üşüyeceksin canım sen hırka filan çorap vs al ısınana kadar giyersin ben foğumdsn çıkınca 3 tane battaniye örttürmüştüm üstümr ameliyathane buz gibi oluyor buz 😬😬
Ha yani normal ama bazı insanlar ile demiyo niye titredim dio hiç usumemisler titrememisler acaba dedim sadece benlikmi🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ha yani normal ama bazı insanlar ile demiyo niye titredim dio hiç usumemisler titrememisler acaba dedim sadece benlikmi🤣
Yok kuzum ya ben o kadar çok ameliyattan çıkan akrabam oldu ki şahit olduklarım yakından annem ve babam ameliyatları o kadar bağımsız olmasına rağmen titreye titreye çıkıyorlardı içerden üstlerine battaniye vs alıyorduk ameliyathane Cidden çok soğuk ben doğum sırasında heyecandan ilk hissettmedim ama bebek çıkınca bana bir üşüme geldi 😂😂ta dikiş atarken titriyordum hatta doktora bu soğukta nasıl duruyorsunuz siz demiştim bünye alışıyor bir zaman sonra soğuğa demişti 😂😂

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İlk dogumumda ameliyattan ciktgimda çok üşumustum titredim saatlerce sizce yine öylemi olurum? Yanınıza kalın kiyafetmi alıyorsunuz yoksa normalmi
Ben ilk doğumda da ikinci doğum da da yandım çok sıcaktı keşke biraz soğuk olsaydı da üşüdeydim ben ince pijama takımı almıştım üstü kısa kollu

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum ya ben o kadar çok ameliyattan çıkan akrabam oldu ki şahit olduklarım yakından annem ve babam ameliyatları o kadar bağımsız olmasına rağmen titreye titreye çıkıyorlardı içerden üstlerine battaniye vs alıyorduk ameliyathane Cidden çok soğuk ben doğum sırasında heyecandan ilk hissettmedim ama bebek çıkınca bana bir üşüme geldi 😂😂ta dikiş atarken titriyordum hatta doktora bu soğukta nasıl duruyorsunuz siz demiştim bünye alışıyor bir zaman sonra soğuğa demişti 😂😂
Olabilir cnmm🤣aynen doğru valla😆

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Bende titredim doğumdan sonra üşüme hissetmedim ama zangır zangır titriyordum hatta annem ve eşim korkmuştu😂🤭üst üste battaniye attılar sonra kendime geldim 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar