Belinde fıtık olup normal doğum yapan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Belinde fıtık olup normal doğum yapan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belinde fıtık olup normal doğum yapan
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Çoğunda sıkıntı yaşanmıyor kuzum. Ben şahsen gebelikte çok sıkıntı çekiyorum. Doğum konusunuda merak ediyordum doktoruma sorduğumda sıkıntı olmayacağını söyledi
İnşallah canım bende normal istiyorum bakalım fizik tedaviyle görüş ona göre çok beklemeyelim o zman dedi ama bebeğin suyu fazla olduğu için

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım bende normal istiyorum bakalım fizik tedaviyle görüş ona göre çok beklemeyelim o zman dedi ama bebeğin suyu fazla olduğu için
Cnm bana kaç kez fizik tedavi önerdi dr yolladı da ben gitmedim çünküarkadaşlarım çevrem kim gittiyse kimse razı degil fizikten hatta arkadasimin eşinin 4 fıtığı vardı fizik ten sonra 8 olmuştu halamlar falanda fayda görmeyince ben gitmedim ama hamile olmadan önce evde hareket uyguluyordum hep dr bana dediki senin bel fitiklarindancook belindeki kireçlenme daha cook zorluyor seni o yüzden bol bol yormayacak hareket ve sıcak bakmak lazım cnm

Tüm sayfalar yüklendi.