Belirtileri olupta, üzerine görüp hamileliği bir kaç ay sonra sadece ultrasonda belli olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gizemm35 tarafından oluşturulan Belirtileri olupta, üzerine görüp hamileliği bir kaç ay sonra sadece ultrasonda belli olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 540 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belirtileri olupta, üzerine görüp hamileliği bir kaç ay sonra sadece ultrasonda belli olan var mı?
Konbuyu başlatan gizemm35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

gizemm35

Kayıtlı Üye
rank
İki aydır belirtilerim var testte silik çizgi çıkmasına rağmen kanda belli olmuyor . Gebeliğinizi kaçıncı ayda nasıl öğrendiniz? Yardımcı olur musunuz?

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Benim adetim 1 gün geçmişti ama çok da umursamadım çünkü hep geçiyordu. Sadece tek var normalde adetten 3-4 gün önce karnım göğüsüm ağrırdı 10 gün önceden basladi. Birde küçük yigenim sürekli gelip karnımı açıp teyze bebek diyordu şüphelendim o ara bütün çocuklar bana çok yakın davranıyordu bı tuhaflık var dedim test yaptım hamileyim 🤗♥️ Rabbim size de nasip etsin

gizemm35

Kayıtlı Üye
rank
Benim adetim 1 gün geçmişti ama çok da umursamadım çünkü hep geçiyordu. Sadece tek var normalde adetten 3-4 gün önce karnım göğüsüm ağrırdı 10 gün önceden basladi. Birde küçük yigenim sürekli gelip karnımı açıp teyze bebek diyordu şüphelendim o ara bütün çocuklar bana çok yakın davranıyordu bı tuhaflık var dedim test yaptım hamileyim 🤗♥️ Rabbim size de

Benim adetim 1 gün geçmişti ama çok da umursamadım çünkü hep geçiyordu. Sadece tek var normalde adetten 3-4 gün önce karnım göğüsüm ağrırdı 10 gün önceden basladi. Birde küçük yigenim sürekli gelip karnımı açıp teyze bebek diyordu şüphelendim o ara bütün çocuklar bana çok yakın davranıyordu bı tuhaflık var dedim test yaptım hamileyim 🤗♥️ Rabbim size de nasip etsin
Amin ecmain inşallah 🙏🤗 Size de kucağınıza almayı nasip etsin.Anladigim kadarıyla siz de mi üstüne gördünüz ?

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Amin ecmain inşallah 🙏🤗 Size de kucağınıza almayı nasip etsin.Anladigim kadarıyla siz de mi üstü
Amin ecmain inşallah 🙏🤗 Size de kucağınıza almayı nasip etsin.Anladigim kadarıyla siz de mi üstüne gördünüz ?
Allah razı olsun. Yok görmedim ben üstüne . Ama senin neden gözükmüyor onu anlamadım test çizik çıkıyor kanda belli olmuyor doktor falan ne dedi

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
İki aydır belirtilerim var testte silik çizgi çıkmasına rağmen kanda belli olmuyor . Gebeliğinizi kaçıncı ayda nasıl öğrendiniz? Yardımcı olur musunuz?
Valla benim her ay 2 gün geriden gelirdi en son 11 Şubat oldum 9 una kadar karnım belim ağrıdı hasta olucam die beklerken koyu kanama oldu sancı ile beraber aynı gün doktora gitti muayene için doktor muayenesini yaptı tedavi olayım derken günüm geçmeden 10 un da hamile olduğumu öğrendim 😂biraz tuhaf oldu öğrenmem tedavi için gittim eve geldim şüphelendim test yaptım hamileyim 😂

gizemm35

Kayıtlı Üye
rank
Bazı hamileliklerde üzerine görme olabilir bazen çok yeniyken test ve kanda çıkmayıp , sadece ultrasonda çıkabilen hamilelikler de olabilcegini iki günde bir kan vermemi söyledi. Evde test yapmayı tercih ediyorum ama hâlâ silik çizgi görüyorum anlayamadım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benim her ay 2 gün geriden gelirdi en son 11 Şubat oldum 9 una kadar karnım belim ağrıdı hasta olucam die beklerken koyu kanama oldu sancı ile beraber aynı gün doktora gitti muayene için doktor muayenesini yaptı tedavi olayım derken günüm geçmeden 10 un da hamile olduğumu öğrendim 😂biraz tuhaf oldu öğrenmem tedavi için gittim eve geldim şüphelendim test yaptım hamileyim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Adetime 5 gün vardı benim namazda eğilirken sanki kasıgımda bişey oynadığını hissettim böyle gaz sancısı gibi bi sancıydı ertesi gün çok şiddetli agrım oldu acaba mı dedim testi yaptım silik çıktı ertesi gün bi daha yaptım daha kalın çıktı ciZgi kan verdim o zaman da 400 çıkmıştı hcg

Tüm sayfalar yüklendi.