Belkide eş seçimi hatadir 😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Belkide eş seçimi hatadir 😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,018 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belkide eş seçimi hatadir 😏
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyi ustlen herşeye katlan kötü sözüne şiddetine. Anlayissizligina. Bence herkez buyuklerinin sözünü zamanında dinlemeli aşk sevgi bunlar gelip geçici ama. Güven ve saygı önemli bir kızım olicak ama ona etigim tek dua annesinin kaderini. Yaşamasın. Hiç bir erkeğe boyun bukmesin sevgiye muhtaç olmasın. Belki de bu hayata başıma gelecek en güzel şey. 2 evladım olması 😔😔 insanın eli tutan bir ailesi olmaması gidecek bir kapısı olamaması. Ve en önemlisi. Herşeye katlanirken. Sürekli aynı şeyleri yaşaması. Çok yorucu 😏😔😔😔
Çocukların dayanağın tesellin olacak cnm benim üzülme insan bilse zaten bu tarz eşle evlenmez .. rabbim eşine hidayet nasip eylesin bu kandilin hürmetine 🤲🏻🤲🏻 dua et çocuklarınin insalalh çok güzel bı kaderi olur 🥰

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyi ustlen herşeye katlan kötü sözüne şiddetine. Anlayissizligina. Bence herkez buyuklerinin sözünü zamanında dinlemeli aşk sevgi bunlar gelip geçici ama. Güven ve saygı önemli bir kızım olicak ama ona etigim tek dua annesinin kaderini. Yaşamasın. Hiç bir erkeğe boyun bukmesin sevgiye muhtaç olmasın. Belki de bu hayata başıma gelecek en güzel şey. 2 evladım olması 😔😔 insanın eli tutan bir ailesi olmaması gidecek bir kapısı olamaması. Ve en önemlisi. Herşeye katlanirken. Sürekli aynı şeyleri yaşaması. Çok yorucu 😏😔😔😔
Sadakat güven fedakarlık saygı en önemlisi allah korkusu. Bunlar olmazsa evlilikte boş ask sevgi boş

Tüm sayfalar yüklendi.