Ben anlamadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Ben anlamadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ben anlamadım
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kakasını zaten katı yapmıyor neden bu kadar zorlanıyor anlamıyorum dünde aşı oldu ağrısı var belli ama kaka yaparken sadece huzursuz iç çekiyor belli yani anlamıyorum neyi var pişik de değil sürekli krem kullanırım neden bu kız böyle yapıyor 🥺
Gazı vardır ondan sıkıntı ihtiyaci duyuyolar karın agrisi yapiyodur

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gazı vardır ondan sıkıntı ihtiyaci duyuyolar karın agrisi yapiyodur
Sürekli çıkarıyorum gazını elimden geldikçe kendisi de uyurken rahat yapıyor gazını gaz damlası da kullanıyorum neden böyle oldu anlamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oh iyi yapiyosa 4 5 kez korkma kuzum
Yok canım ya kaka ve çiş de sıkıntı yok mesele onu yapması 🥺

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kakasını zaten katı yapmıyor neden bu kadar zorlanıyor anlamıyorum dünde aşı oldu ağrısı var belli ama kaka yaparken sadece huzursuz iç çekiyor belli yani anlamıyorum neyi var pişik de değil sürekli krem kullanırım neden bu kız böyle yapıyor 🥺
Sancısı vardır cnm bagırsaklarda. Sıcak havlu koy zeytinyagı masajı yap bi kaç gün yumusak kalırsa sürekli karnı sancısı daha az olır

Sürekli çıkarıyorum gazını elimden geldikçe kendisi de uyurken rahat yapıyor gazını gaz damlası da kullanıyorum neden böyle oldu anlamadım

Yok canım ya kaka ve çiş de sıkıntı yok mesele onu yapması 🥺
Cnm gaz damlası üstten gazı cıkarmak için attan değil.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sancısı vardır cnm bagırsaklarda. Sıcak havlu koy zeytinyagı masajı yap bi kaç gün yumusak kalırsa sürekli karnı sancısı daha az olır

Cnm gaz damlası üstten gazı cıkarmak için attan değil.
Bugün doktora gittik canım kolik olduğunu söyledi bu ıkınmalar kakayı zor yapması prebiyotik yazdı gazı var dedi

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizimde öyle aşının etkisi ben 3 gün çektim aşının etkisi geçince düzelir merak etme

Bugün doktora gittik canım kolik olduğunu söyledi bu ıkınmalar kakayı zor yapması prebiyotik yazdı gazı var dedi
Canım bende çok doktor gezdim hepsinin dediği gaz gaz gaz yani boşa para veriyoruz gittiğim en sonki doktor ben hani çok ilaç verdim normal bebeğin gazı olur tuvalet yapamaz kabız olur ilaç önermiyorum artık dedi 6 aya kadar böyle katı gıdaya geçince bu sorunlar kalmaz dedi bende alıştım artık karnı doyuyo gazını çıkarıyorum sancı olunca karnına badem yağı ile masaj yapıyorum sonra uyuyo

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizimde öyle aşının etkisi ben 3 gün çektim aşının etkisi gelince düzelir merak etme

Canım bende çok doktor gezdim hepsinin dediği gaz gaz gaz yani boşa para veriyoruz gittiğim en sonki doktor ben hani çok ilaç verdim normal bebeğin gazı olur tuvalet yapamaz kabız olur ilaç önermiyorum artık dedi 6 aya kadar böyle katı gıdaya geçince bu sorunlar kalmaz dedi bende alıştım artık karnı doyuyo gazını çıkarıyorum sancı olunca karnına badem yağı ile masaj yapıyorum sonra uyuyo
Bizdede aynı huysuzluk aşıdan sonra oldu ama ıkınma inleme önceden de vardı ben anlamadım gazlı olduğunu tahmin ettim ama kolikmiş meğer probiyotik yazdı sadece birde masaj önerdi doktor da 4 ay da birşeyi kalmaz dedi inşallah rahat eder tüm bebişler

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Bizdede aynı huysuzluk aşıdan sonra oldu ama ıkınma inleme önceden de vardı ben anlamadım gazlı olduğunu tahmin ettim ama kolikmiş meğer probiyotik yazdı sadece birde masaj önerdi doktor da 4 ay da birşeyi kalmaz dedi inşallah rahat eder tüm bebişler
Amin İnşallah canım🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar