Ben artık bıktım ve bu adami bosucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Ben artık bıktım ve bu adami bosucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,948 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben artık bıktım ve bu adami bosucam
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Türkaan

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Yeter artık çok sıkıldım bunaldım boşanmak istiyorum ama ikinci evliliğim için ailem kefenle cikican diyor 25+6 günlük hamileyim gidicek yerim yok sabredemiyorum sinir krizi geçirmek uzeriyim zaten bebeğim aşağıda stres yasamamam lazım ama olmuyor işte olmuyor ailemede birşey diyemiyorum bugün inanın tiksindim eşimden yüzümden anladı birşeyleri ellini sürdü ne oluyor diye bundan sonra bana dokunma tiksiniyorum senden dedim aynı evde sabredip susup çocuğum la zaman geçer mi yiprnamican mi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yeter artık çok sıkıldım bunaldım boşanmak istiyorum ama ikinci evliliğim için ailem kefenle cikican diyor 25+6 günlük hamileyim gidicek yerim yok sabredemiyorum sinir krizi geçirmek uzeriyim zaten bebeğim aşağıda stres yasamamam lazım ama olmuyor işte olmuyor ailemede birşey diyemiyorum bugün inanın tiksindim eşimden yüzümden anladı birşeyleri ellini sürdü ne oluyor diye bundan sonra bana dokunma tiksiniyorum senden dedim aynı evde sabredip susup çocuğum la zaman geçer mi yiprnamican mi
Keşke öyle demeseydin cnm sakin bir şekilde konuşmayı dene birbirinize hareketlerinizi konuşun bi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ailenin tutumu ne kadar yanlış kefenle gelirsin ne demek öyle biz her halukarda senin arkandayız deseler sen böule herşeye göz yummak zorunda kalmazsın böyle çaresiz hissetmezsin kendini. Ama biraz hormonlarına yenik düşmüş olabilir misin bi gözdebn geçirsen mi acaba

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ailenin tutumu ne kadar yanlış kefenle gelirsin ne demek öyle biz her halukarda senin arkandayız deseler sen böule herşeye göz yummak zorunda kalmazsın böyle çaresiz hissetmezsin kendini. Ama biraz hormonlarına yenik düşmüş olabilir misin bi gözdebn geçirsen mi acaba
Aslında sakin bir şekilde konuş salar birbirlerinin istemediği hareketleri kınuşsalar düzelebilir

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aslında sakin bir şekilde konuş salar birbirlerinin istemediği hareketleri kınuşsalar düzelebilir
Yabi aynen öyle de. Aileler kegenin gelsin lafını söylüyor ya sinir oluyorum ya bu sizin evladınız ne demek kefen gelsin yani sen git ne çile çekersen çek ama ses etme otur aşağı haksız mıyım?

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Derlerki boşanmak caqre deqil yastiqı deqistrirsin sadece bahtını kaderini deqil. Doqumdan sonrasını bekle bence kuşum. Esinin başka cocuqu yoksa belkiiiii bi ihtimal aile olmayı aile babası olamyi çocuqnzla beraber kawrar

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yabi aynen öyle de. Aileler kegenin gelsin lafını söylüyor ya sinir oluyorum ya bu sizin evladınız ne demek kefen gelsin yani sen git ne çile çekersen çek ama ses etme otur aşağı haksız mıyım?
Söyle bi durum war ablami kaynanasi çok eziyordu enistem anne babam diyordu 16 yıllık ewliler. Babam enistemi aradi cocuklarni al ben kızımı almaya qeliyorum yada adam ol sahip çık. Dewran döndü bu durum yasanmadan enstem ailesini sildi ablami tuttu. Ablami babam kendi wermisti 18 yaşında qörucu usulu. Ortanca ablamida babam werdi qorücu usulü. Ben sewerek ewlendim we kaçarak ailem eşime karşı baskın karaktrdir yanında tutarlar. Ama bana hisseddrip soyledikleride arkadaşa denildiqi qibi kendin seçtin kendin kaçtın. Hakettimmi ettim biliyrm ama çok şükür ki qurban olduqum rabbim sadece kaynanamla sınadı eşim baqrina basıp sahip çıktı. Demem oki bazen kendi secimlerimz yüzünden anne babalar bu şekil tawr serqiliyorlar. Ama en azından eşine karşı tuttuklarni hissettrseler

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Sakin ol canım hem sana hemde bebeğine yazık sakinleşmeye çalış keşke o lafı söylememiş olsaydın aranızda her ne olmuşsada sakince konuşmaya çalış belki bi orta yol bulursunuz bebeğine yazık ilk önce konuşarak bi dene seni üzdüğü şeylerden bahset ona belki oda kendini düzeltir Rabbim yardımcın olsun

2ci evliliyinmi?boşanıb yenidenmi evlendin eşinle

Tüm sayfalar yüklendi.