Sorum var Ben artık kafayı yiyeceğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Ben artık kafayı yiyeceğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 344 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben artık kafayı yiyeceğim
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem bebek ek gıdaya geçince ben yedirecem sen sakın bişey verme dedi niye dedim boğazında kalır dedi Allah'ım bişey desem küsüyor küsmesini de istemiyorum napcam ya
Bune saçmalık yaa sen bir annesin neyin ne olduğunu biliyorsun bütün ekmeği çocuğun ağzına sokacak değilsin ya aman en iyi anne sensin deseydin

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Bune saçmalık yaa sen bir annesin neyin ne olduğunu biliyorsun bütün ekmeği çocuğun ağzına sokacak değilsin ya aman en iyi anne sensin deseydin
ne desem bilemiyorum kafayı yiyorum kendi kendime
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sakın öyle bir hataya düşme bence çoğunlukla kendin besle bebeğini sonuçta senin bebeğin o
Öyle yapacam zaten her saat gelecek degil ya verdim diyince bişey yapamaz herhalde artık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayınvalidem bebek ek gıdaya geçince ben yedirecem sen sakın bişey verme dedi niye dedim boğazında kalır dedi Allah'ım bişey desem küsüyor küsmesini de istemiyorum napcam ya
Saçma saçma konuşmasın ya ee o çocuk ileride onun yüzünden herkesin elinden bir şey almayaa alışacak hadi onu da geçtim. Ben oğluma daha bir kere ağzıma sürdüğüm kaşığı vermedim onun öyle yapıp yapmayacağını bilmiypruz bile . Eskiler pek takmıyor bu hijyen şeylerini. Çocuk senin çocuğun ben anneme bile yedirmiyorum oğluma. Güzelce konuş baktın anlamıyor yedirmeni şstsmiyorum herkeisn eşimden yemek almaya alışır o zamn de o zaman anlr ne demek istediğini

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Benzeri banada söylendi ama ben verile bilecek her şeyi araştırıp verdim onu beklersem bebek acınnan ölürdü 6 ay kaynanam gece geldi bizde kaldı sabahda işe gitti yetişse oda hazır yemeklerden yedirirdi kızıma geç geldiği zamanda kendim verirdim 1 kaç kez böyle oldu daha sonra gecede gelmedi her şeyini kendim yapıyordum zaten önem verme sen kendin tadımlıkları ver yedir kimsenin sana bir anneye öyle söylemeye hakkı yok hiç bir anne çocuğunun kötülüyünü istemez aksine anneler daha narin davranır bebeyine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar