Ben burda paylaşım yapmıştım 9 haftalık hamileyim ailem bilmiyor diye şuan evlendim ve 16 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruhuseyin tarafından oluşturulan Ben burda paylaşım yapmıştım 9 haftalık hamileyim ailem bilmiyor diye şuan evlendim ve 16 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,903 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben burda paylaşım yapmıştım 9 haftalık hamileyim ailem bilmiyor diye şuan evlendim ve 16 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan Ebruhuseyin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Burda paylaşım yaptığımda bana destek olan bı çok kişi vardı hepsine teşekkür ediyorumm
En iyisini yapmışsınız canım rabbim yavurunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 eşin ilede bir ömür boyu mutluluklar dilerim

Ebruhuseyin

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyet ögrenince yazarsin 😊
Erkekmiss
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkekmis cinsiyetii
Evlenmene çok sevdindim sağlıkla kucağına alırsın inşallah ailenin haberi yoktuya zor olurdu senin için iyiki evlenmişsin inşallah eşinde senin hep destekçin olur cinsiyeti paylaş ama mutlaka😌

Hadi inşallah güzel haberlerle gelirsin. Cinsiyet öğrenmek çok heyecan verici 🤭
Erkek mis cinsiyeti

Hadi inşallah güzel haberlerle gelirsin. Cinsiyet öğrenmek çok heyecan verici 🤭
Erkek mis cinsiyeti
😘 Rica ederim kuzum .En azından her şey yoluna girmiş kuzum çok sevindim senin adına cinsiyeti öğrenince yaz yine merak ederim bakalım meleğin cinsiyeti ne 🤭🤭
Erkek cinsiyeti

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Erkekmiss

Erkekmis cinsiyetii

Erkek mis cinsiyeti

Erkek mis cinsiyeti

Erkek cinsiyeti
Maşaallah canım sağ salim kavuş oğluna😊

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Burda paylaşım yaptığımda bana destek olan bı çok kişi vardı hepsine teşekkür ediyorumm
Kimseye gülüp kinamak uygun olmaz evlilik dışı bir gebbelik olabilir ama evlenmis ne güzel Allah hayırlısı ile kucaagina almayı nasip etsin inşallah. Hepimizin evlatları olacak Allah dönülmez yanlışlar yaşatmasın evlatlarımıza

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar