Ben geldim kızlar 😌😍❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Ben geldim kızlar 😌😍❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Ben geldim kızlar 😌😍❤️
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Rahim nasıl qeride olurki ikinci qebeliqnz deqilmiydi korktum şimdi Allah yaşatmasın 🤲 benimde ilk qebelqimde büyük abdest qelms qibi oldu kalktım lawaboya qitmeye ebe nereye dedi lawabm qeldi dedm çocuk o yat dedi 😂 yattım baktilar çocuk qeliyo hop doquma. Sanırım suni sanci arka eteqe baskı yapiyr lawabo hissi weriyr
Evetttt 😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay gecmiş olsun cnm 😔
Çok teşekkür ederim 😔😔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hos geldin canım tekrardan gozun aydın Allah analı babalı buyutsun Cok zor olmus dogumun ama gectı sukur melegıne kavustun bundan sonra kolaylıkla buyutursun insallah 🙏🙏🤗🥰😘

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekkür ederim evet ikinci hep yalan söylemişler banada bu daha zor oldu 😩😭😭😭
Gecmiş olsun canım Allah sana da bebeğine de saglık sıhhat versın analı babalı büyütmeyi nasip etsin🤲 ikinci dogumun muydu sözde ikinciler kolay olur derler ama gözüm korktu şimdi😬🙄

İyiyiz ikimizde çok şükür doğumum 5 dkka da oldu ama sancılar beni mahvetti kendimi sıktığım için ellerim kollarım böcek isirmis gibi kabarmisti hep doğumdan sonra fark ettim suni sancı beni öldürdü ebeler ayakta dolaşırdı bu kez yatirmadilar ben geceden bayağı sancı çektim çok hissettim o gün doğum olacağını belimden bir ağrı girdi çok fena neyse gece uyuyamadım sabaha kadar o sanciyi çektim sonra yataktan kalktım birden nişan geldi sabaha kadar bekledim acaba gelirmi diye sabah kendiliğinden geldi hemen hazırlandık çıktık yola çünkü iki saat gideceğim yer yoldada sancı çektim sonra hastanede nstye bağlandım sancı çıkmadı ama yatisim yapıldı neden mi günün geçmiş dediler 40+5 olmuşsun dediler halbuki daha günüm o kadar olmamıştı yinede doğum başlayacaktı artık belirtiler vardı nişan sancı filan neyse yatış yapıldı yavaş yavaş benim sancılar geldi ama yeterli görmediler zaten virüsten dolayı hemen dogurtmak istiyorlar neyse yattım biraz sonra ebe geldi alttan baktı rahim agzin geride diye parmağıyla öne çekti 😭😭😭😭çok canımı yaktı bu doğum daha kolay olsun diye dedi neyse suni sancı verildi banyoda göbeğimden aşağı ılık su tuttum sancılar siddetlenmeye başladı ben artık dayanamiyordum ebeler kakan gelir gibi olursa ağrı popona dayanmış gibi olursa hemen yatağa yat çağırın bizi dediler az kalmıştı ayakta doğum yapacaktım yatağa yattım 5 dkka sonra doğdu bebek çift taraflı dikiş atıldı ve rahmimede dikis atıldı resmen beni öldürdü ler desem yeridir doğumum bu şekilde kızlar burayı okuyun derim 😔😔😔😭😭😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim ☺️😍
Rahimine neden dikiş atıldıki? Anlamadım vajinaya atmiyolarmı yalnız?

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Hos geldin canım tekrardan gozun aydın Allah analı babalı buyutsun Cok zor olmus dogumun ama gectı sukur melegıne kavustun bundan sonra kolaylıkla buyutursun insallah 🙏🙏🤗🥰😘
Çok teşekkür ederim 😘😘evet çok şükür ikimizde iyiyiz
Rahimine neden dikiş atıldıki? Anlamadım vajinaya atmiyolarmı yalnız?
Benim durum biraz farklı oldu yazdimya rahim ağzı ni öne çekti oda kendi hatasıydi onu da öyle düzeltti demekki resmen ölüme gitmişim haberim yok 😔

Çok teşekkür ederim 😘😘evet çok şükür ikimizde iyiyiz

Benim durum biraz farklı oldu yazdimya rahim ağzı ni öne çekti oda kendi hatasıydi onu da öyle düzeltti demekki resmen ölüme gitmişim haberim yok 😔
Ya Allah korumuş canımm.
Ebrucum bende öyleydim vallahi. Benimki palasenta bebekden önce ayrılmışdı. Sancım vardı jastaneye gitdim. Altdan baktılar 2 parmak açılma var dediler. Ve aniden kanama geldi bendrn. Ya kan durmadı 2 saat . En sonunda acili aradılar hemen sezeryan oldum bende ölüyodum az kala

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar