Ben geldimmm🤭😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Ben geldimmm🤭😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,995 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben geldimmm🤭😍😍😍
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canlarımmmm ben geldimmm nasılsınız hepinizi çok özledim hastetinize dayanamadım yeni bebişimle aranıza tekrardan geldim 🔥❤️😅😅😅
Tekrardan hoşgeldin canım ♥️🤗 valla özledik seni ne iyi yapmışsın da tekrardan gelmişsin 🤭😍😘
Gebeliğin Hayırlı olsun kuzum ağrısız acısız güzellikler le dolu bir süreç olur inşallah 🙏♥️

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldinnn canım ne iyi etinde geldin, gözün aydın Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️😍🥰
Çok sağol canım benim Aminn inşaAllah ❤️❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaa hamilemisin yaa inanmıyorum 🥰🥰 maşallah Rabb'im sağlıkla kucağına alıp koklamayi da nasip etsin kaç haftalık peki bence bu bebek kız içime doğdu ❤️❤️❤️❤️
Evet canım 🙈🙈🙈 7 haftalık bakalım hayırlısı ama sanki benimde içime öyle doğuyor gibi sağlıklı olsunlarda 🤲💞

Aaa hamilemisin yaa inanmıyorum 🥰🥰 maşallah Rabb'im sağlıkla kucağına alıp koklamayi da nasip etsin kaç haftalık peki bence bu bebek kız içime doğdu ❤️❤️❤️❤️
Evet canım 🙈🙈🙈 7 haftalık bakalım hayırlısı ama sanki benimde içime öyle doğuyor gibi sağlıklı olsunlarda 🤲💞
Tekrardan hoşgeldin canım ♥️🤗 valla özledik seni ne iyi yapmışsın da tekrardan gelmişsin 🤭😍😘
Gebeliğin Hayırlı olsun kuzum ağrısız acısız güzellikler le dolu bir süreç olur inşallah 🙏♥️
Sağol canım benim hoşbuldum bende özledim sizleri 💞💞 Aminn inşaAllah canım çok sağol

Sağol canım benim hoşbuldum bende özledim sizleri 💞💞 Aminn inşaAllah canım çok sağol

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ay hoş geldin😍ne güzel etdinde geldin🥰😍nasilsin canim aa bide hamilesin🥰😍 insallah sag salim qucqgina alirsun canim
Hoşbuldum kuzummm iyiyim çok şükür sen nasılsın Allah razı olsun inşaAllah hepimiz sağlıkla kavuşalım
Hoşbuldum canım 😘
Gitme demstik sana 😂 hos qeldin 🐳🥰
Hoşbuldum canım 😘😘
Hosgeldin canım tekrardan bebisin nasıl sen nasılsın
Hoşbuldum canımm😘😘
Hoşgeldin çiçeğimmmmm gözün de aydın olsunnnn🌺🌝
Hoşbuldum kuzumm çok sağol 💞💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar