Ben gidiyoum 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Ben gidiyoum 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,213 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben gidiyoum 😭
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben burda hepinizi cok sevdim hepiniz bana abla oldunuz arkdas oldunuz daha bir kac gün önce deftlestık sizle olayları anlattım ama benı anlayan yanımda duran bir annem oldu gerisi burnumdan getirdi annemın de elinden bişi gelmiyor evde söz sahibi değil söz hakkı yoktur izin vermezler düşüncesine bike önem vermezler kardeslerm bana sığıntı muamelesi yaptı kırklı bebeğimle sığamadık bir yere annem dedi git kızım burda durma burda sana huzur vermez bunlar kendi kötünden yine iyi senin kocan yuvana git kocanın yanına dedi cünkü kadının benı gönderip emanet edeceği biri yok suan en güvenli onu görüyor neyse kavga ettik zaten evde cıktım evde yağmur basladı kucağımda cocuk elimde valız havada yağmur cepte 5 kurus param yoktu Neyseki annem saolsun o verdı Bi şekilde otogara vardım smdi yoldaym ve başa sardım geldiğim yere geri gidiyoum olurda 2 gün içinde buraya gelmezsem iyim ben diye hakkınızı helal edin olur mu hepiniz 🥺💔
Keşke dönmeseydin susup gitmek çare değil dişini göstermeliydin yinede üzüldüm umarım herşey yoluna girer Rabbim yar ve yardımcın olsun o ailene de yazıklar olsun

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Sizler böyle düşüne düşüne diye diye kadınları ezdiriyosunuz düşncenz yanlş onca kadın cinayetleri sizin gibi zihniyetlerden oluyor. Kadın olmazsa bu dünya olmaz ne demek iyi kötü kocan o demek ne saçmalamışsınız siz ya. Kadınlk erkeğin hükmetmesi ezmesi değildir zihniyetinizi değiştrin eğer kızınız varsa yazık bu zihniyetle o çocuğunuza derim. Cidden saçmalamışsınız kadınjn ailesnden farkınız gram yok.
Anlayamadim sena ne bu benim wahsi kararim insan her zaman pislik kalacak diye bi karar yok zamanla illaki deyiwir aylesine karwi sizin gibiler falan ne yaa konuwmana dikkat et..!!! Her kes kendi wahsi fikirini soyluyor sen bir kagizda silib gidersense men duzeltmeye caliwaram evlilik uwaq oyuncaqgi deyil evlilik Emek ister sebir ister bunlar yoxdusa dizini kir otur baban evinde.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay
Nasıl düşünce ya anne baba tabiki ömür boyu bakacaklar, koca olmayan birine göndermişler ya bu kadına çocuğa birşey yaparlarsa kim verecek hesabını. Allah aşkına kimseniz yoksa devlete sığının 5 para etmez insanlara gidip canınızı tehlikeye atmayın. Hiç bir adamın kahrını çekmek zorunda değilsiniz. Benim babam 59 yaşında arabayla herhangi biyere gittiğin de babaannem 40 defa annemi arar nereye gitti geldi mi diye. Biraz geç kalsa kapıda bekler, arabayı görünce yatıp uyur. Daha geçen gün babaannem dedi sana küçücük çocuğun nasılsa baban da bana öyle diye, evladın yaşı kaç olursa olsun sahipsiz bırakılmaz. Bizde böyle özellikle..
Ay Yok bizde diwari atiyorlar ne sacmaliyorsun sen Anne baba omurlerinin sonuna kimi bakarlar tabikide amma allah korusun bak onlardan sonra birisi her weyi baw qaxinci edir ya yox sorun olan gibi o saat bowanmaya kacmayin bi sebr edinn

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ben burda hepinizi cok sevdim hepiniz bana abla oldunuz arkdas oldunuz daha bir kac gün önce deftlestık sizle olayları anlattım ama benı anlayan yanımda duran bir annem oldu gerisi burnumdan getirdi annemın de elinden bişi gelmiyor evde söz sahibi değil söz hakkı yoktur izin vermezler düşüncesine bike önem vermezler kardeslerm bana sığıntı muamelesi yaptı kırklı bebeğimle sığamadık bir yere annem dedi git kızım burda durma burda sana huzur vermez bunlar kendi kötünden yine iyi senin kocan yuvana git kocanın yanına dedi cünkü kadının benı gönderip emanet edeceği biri yok suan en güvenli onu görüyor neyse kavga ettik zaten evde cıktım evde yağmur basladı kucağımda cocuk elimde valız havada yağmur cepte 5 kurus param yoktu Neyseki annem saolsun o verdı Bi şekilde otogara vardım smdi yoldaym ve başa sardım geldiğim yere geri gidiyoum olurda 2 gün içinde buraya gelmezsem iyim ben diye hakkınızı helal edin olur mu hepiniz 🥺💔
Esine hergun 101 tane ya vedud oku eain gelince arkasindan ufle uzaktan aranizdaki sevgi tazelenecek . Telefonundan bakara suresini ac hergun evinde kurN okunsun huzurun mutlulugun bereketin olsun . Dua et canim hep rabbime emNetsiniz . İnsallah kotu birsey olmicak korkma sutun kesilmesin bak uzulme lutfen . Hayirli haberlerle gel 😘😘

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılmıyorum ailesinin sahip çıkmadığına elin adamı sahip çıkarmı hiç bırakın Allah aşkına kadının yaşadıkları az buz değil aldatılma var kabul edilmez ama hadi neyse desen kadının can güvenliği yok ya ameliyatlı kadına kucağında bebegi varken ne olursa olsun el kalkar mı hiç yarın birgün düşünmek bile istemiyorum öldürmeyeceği ne belli. Kadınlar şiddet te olsa şartlar ne olursa olsun katlanmak zorunda değildir. Kadın güçlüdür hele ki anneyse. er ya da geç başının çaresine bakar. Erkeklerden daha mantıklıyız sonuçta
Allahim yaa arkadawim o zaman kardewi cek yanina hadi sen sahip cik ne yapsinn neee kocasina gitmekden bawka caresi neee coldemi uyusun sacmaliyorsunuz haa bu benim WAHSI FIKIRIM YARQILAMAQDA SIZE DUWMEZ ARKADAW KENDI SOYLESIN SIZ DEYIL....

Anne baba tabiki bakmak zorunda. Kimse evladını dünyaya işkence görsün milletin adamı aldatsin dovsun diye getirmiyor. Şu zihniyetten lütfen çıkın sanaldan konuşmak cidden çok kolay ama rabbim kimseye yaşatmasın Allah korusun yarın bir gün kendi kızınıza olsa cidden döven, aldatan adamın evine gönderebilecek misiniz? Haberlerde o kadar kadın cinayetleri boşa görmüyoruz biz kimisi ailesi bakmadığı için göçüyor bu dünyadan erkek o yapar eder mantığı olduğu için kusura bakmayın da kimse kızını elin adami dövsün diye doğurmuyor. Allah korusun yarın bir gün daha beter bir haber almayacağımız ne malum... O yüzden şimdiden önlem almak lazım rabbim yardımcısı olsun inşallah 🤲🏻
Bak canim hic kim evladindan bezmedi elbetde hic kimde istemez evladinin yuvasi dagilsini bawi qaxinc altinda olsun gormuyormusun soyluyor istemiyorlarmiw annesi arka cikmiw tek bizim burda davada bowanacagiz deye bi wey yok sizin orda oyleyse bi lafim yok. Burda evlilikde kendimiz cozmeye caliwiriz sabir ederiz emek veriririz sonucda her qaranliq gecenin aydin sabahi var ne belli arkadaw oraya gitdikden sonra kocasinin akilanmayacagini belke iyi olucak o saat kadin cinnayeti ne bilim ne ne allah awkina kafasin kariwdirmayin ne biliyorsa oyle yapsin ben bile istemem yuvasi dagilsin allahdan xeyirlsi allaha emanetdir

Anlayamadim sena ne bu benim wahsi kararim insan her zaman pislik kalacak diye bi karar yok zamanla illaki deyiwir aylesine karwi sizin gibiler falan ne yaa konuwmana dikkat et..!!! Her kes kendi wahsi fikirini soyluyor sen bir kagizda silib gidersense men duzeltmeye caliwaram evlilik uwaq oyuncaqgi deyil evlilik Emek ister sebir ister bunlar yoxdusa dizini kir otur baban evinde.

Ay

Ay Yok bizde diwari atiyorlar ne sacmaliyorsun sen Anne baba omurlerinin sonuna kimi bakarlar tabikide amma allah korusun bak onlardan sonra birisi her weyi baw qaxinci edir ya yox sorun olan gibi o saat bowanmaya kacmayin bi sebr edinn
Canim sen önceki açtığı postu okumadın ondan böyle konuşuyorsun galiba çok büyük şiddet var ortada yani canı hiç güvende değil o yüzden bukadar tepki alıyorsun bizde isteriz barisip mutlu olsun ama şiddete sabretmek diye bişey yokki şiddete nekadar susarsan okadar beterini yaşarsın her seferinde dozu daha da artar Allah yardımcısı olsun ne diyelim 😔

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim sen önceki açtığı postu okumadın ondan böyle konuşuyorsun galiba çok büyük şiddet var ortada yani canı hiç güvende değil o yüzden bukadar tepki alıyorsun bizde isteriz barisip mutlu olsun ama şiddete sabretmek diye bişey yokki şiddete nekadar susarsan okadar beterini yaşarsın her seferinde dozu daha da artar Allah yardımcısı olsun ne diyelim 😔
Evet canim okumadim ben bunu gordum buna yazdim elbetde bende istemem dovulsun vurulsun hic bi kadin istemez amma bak kuzum annesinden bawka arka cikan yok ne yapsin ?? o zaman dava acsin ewine bilmiyorum orda ne diyolur alment alsin ha bunlarda ustume ustume geldi sinirim bozuldu yaa

Evet canim okumadim ben bunu gordum buna yazdim elbetde bende istemem dovulsun vurulsun hic bi kadin istemez amma bak kuzum annesinden bawka arka cikan yok ne yapsin ?? o zaman dava acsin ewine bilmiyorum orda ne diyolur alment alsin ha bunlarda ustume ustume geldi sinirim bozuldu yaa
Yani kuzum susulacak bı şiddet değil gerçekten çok üzüldüm kardeşimize ya keşke ailesi sahip çıksaydı yada devlete sığınsaydi diğer açtığı postu okusan inan bana sende dönme devlete git derdin 😔kolay şeyler yaşamamış

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Allah sabr versin canim ☹insanin guvenecek kimsesi olmamasi cok zor.insallah bunadan sonraki hayatin huzulu mutlulik dolu keçer.iyi oldugun zaman yaz şuraya🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allahim yaa arkadawim o zaman kardewi cek yanina hadi sen sahip cik ne yapsinn neee kocasina gitmekden bawka caresi neee coldemi uyusun sacmaliyorsunuz haa bu benim WAHSI FIKIRIM YARQILAMAQDA SIZE DUWMEZ ARKADAW KENDI SOYLESIN SIZ DEYIL....

Bak canim hic kim evladindan bezmedi elbetde hic kimde istemez evladinin yuvasi dagilsini bawi qaxinc altinda olsun gormuyormusun soyluyor istemiyorlarmiw annesi arka cikmiw tek bizim burda davada bowanacagiz deye bi wey yok sizin orda oyleyse bi lafim yok. Burda evlilikde kendimiz cozmeye caliwiriz sabir ederiz emek veriririz sonucda her qaranliq gecenin aydin sabahi var ne belli arkadaw oraya gitdikden sonra kocasinin akilanmayacagini belke iyi olucak o saat kadin cinnayeti ne bilim ne ne allawkina kafasin kariwdirmayin ne biliyorsa oyle yapsin ben bile istemem yuvasi dagilsin allahdan xeyirlsi allaha emanetdir
Kimse istemez tabiki yuvası dağılsın ama arkadaşın açtığı önceki postları da okuyun derim ortada büyük bir aldatma ve artık onu bile geçtim büyük bir şiddet var eminim sende okusan sende geri dön demezsin can güvenliği yok arkadaşımızın o yüzden bu kadar tepki aldın...

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kuzun baban yokmu bekar kardeşlerinmi rahat vermedi yoksa annenle kalırdın hakkınızda hayırlıaı olsun gerçekten zor bir durum gidersende umarım evliliğin düzelir 😞

Tüm sayfalar yüklendi.