Ben gidiyoum 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Ben gidiyoum 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,187 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben gidiyoum 😭
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
1 cisi men onun widdet gorduyunu oxumamiwam postunu gormemiwem 2 cisi widet varsa tabikide polise ver derim anlawin her weyi netlewdirin derim 3 cusi isee Boyle yanindaysansa sen sahib cik al arkadawi yanina ordan otumuw benle boyuk boyuk konuwuyor ben ne deyeceyimi cok iyi biliyorum unutmaa Ne KADINLIGI NE ANNELIYI NE KIZLIGI senden oyrenecek diyilim...!!! Anladinmi bow yapan sensen yerini bil onda bowansin ortada qalsin o yaxwidirr? Bi soz sohbet olan kimi srazni bowan pislikdi nedi ne deyil ozun deyirsen hec kimin evinde ne prablem var bilinmir arkadaw kendisi neyin ne oldugunu bilecek bi yawda dogrusu neyse onuda yapacak.
Siz Türkiye demi yaşıyosunuz? Yazılarınız hiç anlaşılmıyor farkınsamısınız bilmem. Bu memlekette devlet var kimse sahp çıkmazsa devlet çıkar .. o zaman kadının neler yaşadığını önce oku sonra yorum yaz çok bilme boş yere. Kalksın boşasın demedim uydurup durma ... herşeyi bilsen bu tarz kadının ezilmesine karşı dik durmasını önerirdin iyi kötü kocandır git demezdin. Benden öğrenme zaten kadınlık öğrenilecek iş değil kendi kendine kazanılan durumdur. Bişeyleri bilgin yoksa yorum yaparak boş vakit harcama . Ülkemizdeki kadın cinayetlerinden senin hiç haberin yok belliki o yüzden sen bi geri dur . Bi kadın isterse şu hayatta herşeyin üstesinden gelir kimseye ihtiyacı yoktur!!!!! Hadi şimdi bana laf yetiştirme kendi işinle ilgilen daha sana yorum yapamam yazdklarndan çok bişey anlamıyorum zaten

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum ya dm den yazdım ama cevap yok napti acaba 😔aynen öyle canım ailesinin de arkasında durmadigini bilirse daha fazla artar şiddetin dozu nede olsa gidecek yeri yok sahip çıkanı yok diye Allah'ım kimseye böyle çaresizlik yaşatmasın 😔😔
Amin gerçekten çok zor ya aşırı üzüldüm insan olabilmek ne kadar zor bazı türlere yani kadına nasıl el kalkar bir erkek nasıl bunu kendine yedirebilir yani o kadar mı aciz o kadar mı güçsüz bir insan bu ya 😑😑😟😟

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canim sen önceki açtığı postu okumadın ondan böyle konuşuyorsun galiba çok büyük şiddet var ortada yani canı hiç güvende değil o yüzden bukadar tepki alıyorsun bizde isteriz barisip mutlu olsun ama şiddete sabretmek diye bişey yokki şiddete nekadar susarsan okadar beterini yaşarsın her seferinde dozu daha da artar Allah yardımcısı olsun ne diyelim 😔
👍👏👏👏

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Siz Türkiye demi yaşıyosunuz? Yazılarınız hiç anlaşılmıyor farkınsamısınız bilmem. Bu memlekette devlet var kimse sahp çıkmazsa devlet çıkar .. o zaman kadının neler yaşadığını önce oku sonra yorum yaz çok bilme boş yere. Kalksın boşasın demedim uydurup durma ... herşeyi bilsen bu tarz kadının ezilmesine karşı dik durmasını önerirdin iyi kötü kocandır git demezdin. Benden öğrenme zaten kadınlık öğrenilecek iş değil kendi kendine kazanılan durumdur. Bişeyleri bilgin yoksa yorum yaparak boş vakit harcama . Ülkemizdeki kadın cinayetlerinden senin hiç haberin yok belliki o yüzden sen bi geri dur . Bi kadın isterse şu hayatta herşeyin üstesinden gelir kimseye ihtiyacı yoktur!!!!! Hadi şimdi bana laf yetiştirme kendi işinle ilgilen daha sana yorum yapamam yazdklarndan çok bişey anlamıyorum zaten
AZERBAYCANLIYAM.
Bow yapan sensin be neysee allah nehlet elesin weytana adamin esebleri ile oynayirlar unutma kadin uzum meyvesi kimidir baxilmaqdan aslidir yaxwi baxarsansa werab olub seni mest eder pis vaxarsan sirke olub mehv eleyer.
Qadin qorxub qacmamalidir dim dik ayaqda durub kocasini adam elemelidir bax men ele qadini alqiwdayaram her sozde dedesi evine qacani bowanani deyil.

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
AZERBAYCANLIYAM.
Bow yapan sensin be neysee allah nehlet elesin weytana adamin esebleri ile oynayirlar unutma kadin uzum meyvesi kimidir baxilmaqdan aslidir yaxwi baxarsansa werab olub seni mest eder pis vaxarsan sirke olub mehv eleyer.
Qadin qorxub qacmamalidir dim dik ayaqda durub kocasini adam elemelidir bax men ele qadini alqiwdayaram her sozde dedesi evine qacani bowanani deyil.
Bu ülkede yaşamıyosan yorum yapma yeter artık. Kendı ülkende bu sorunlar yoksa tamam ordakilere bak. Bu ülkede yaşamayanlar ne çok şey bilip görüyolar hayret bişey bana akıl verme o seviyede değilsin. Hadi şimdi kendi çevrenle ilgilen bana laf yetiştirip durma zaten ne yazdığın belli değil anlaşılmıyor hey allahım yaa ne günlere kaldık.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kullanıcıların istismarcı, aşırı saldırgan, tehditkar veya "trol" yapmasına izin veremeyiz. Bu bizim kurallarımıza uymuyor.

Hesabınızın erişimi, bu işlemlere bağlı olarak sınırlandırılabilir. Lütfen sitemizde içerik yayınlarken veya kullanırken bunu aklınızda bulundurun.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben burda hepinizi cok sevdim hepiniz bana abla oldunuz arkdas oldunuz daha bir kac gün önce deftlestık sizle olayları anlattım ama benı anlayan yanımda duran bir annem oldu gerisi burnumdan getirdi annemın de elinden bişi gelmiyor evde söz sahibi değil söz hakkı yoktur izin vermezler düşüncesine bike önem vermezler kardeslerm bana sığıntı muamelesi yaptı kırklı bebeğimle sığamadık bir yere annem dedi git kızım burda durma burda sana huzur vermez bunlar kendi kötünden yine iyi senin kocan yuvana git kocanın yanına dedi cünkü kadının benı gönderip emanet edeceği biri yok suan en güvenli onu görüyor neyse kavga ettik zaten evde cıktım evde yağmur basladı kucağımda cocuk elimde valız havada yağmur cepte 5 kurus param yoktu Neyseki annem saolsun o verdı Bi şekilde otogara vardım smdi yoldaym ve başa sardım geldiğim yere geri gidiyoum olurda 2 gün içinde buraya gelmezsem iyim ben diye hakkınızı helal edin olur mu hepiniz 🥺💔
Canım benim kıyamam ya önceki konuyu bilmiyorum ama o nasıl bir kelime ne demek gelmezsem hakkınızı helal edin öyle bir eve neden dönüyorsun o halde. Ah kuzum ya kadın sığınma evleri var tamam mükemmel değiller ama iki taraftan da daha iyi olacağına emin oldum yazını okuyunca. Şiddet görüyorsun sanırım, can güvenliğinden endişe ediyorsun. Kucağında kırklı bebeyle dönme o eve sana da yazık o el kadar masuma da yazık. Ailen nasıl aile o halde resmen sokağa atmışlar seni. Canım benim ya Allah yardımcın olsun inşallah 🙏 ne yaptın gittin mi evine

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kıyamam ya önceki konuyu bilmiyorum ama o nasıl bir kelime ne demek gelmezsem hakkınızı helal edin öyle bir eve neden dönüyorsun o halde. Ah kuzum ya kadın sığınma evleri var tamam mükemmel değiller ama iki taraftan da daha iyi olacağına emin oldum yazını okuyunca. Şiddet görüyorsun sanırım, can güvenliğinden endişe ediyorsun. Kucağında kırklı bebeyle dönme o eve sana da yazık o el kadar masuma da yazık. Ailen nasıl aile o halde resmen sokağa atmışlar seni. Canım benim ya Allah yardımcın olsun inşallah 🙏 ne yaptın gittin mi evine
bu postu açtıktan sonra daha yazmadı gerçekten onun için endişeleniyorum bir an önce bize yazsa keşke çok merak ediyorum Rabbim onu ve evladını korusun kötülüklerden ve kötü insanlardan🙏🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim okumadim ben bunu gordum buna yazdim elbetde bende istemem dovulsun vurulsun hic bi kadin istemez amma bak kuzum annesinden bawka arka cikan yok ne yapsin ?? o zaman dava acsin ewine bilmiyorum orda ne diyolur alment alsin ha bunlarda ustume ustume geldi sinirim bozuldu yaa
Canım bu arkadaşın profiline gir daha önce açtığı kurslara bak oku anlarsın ne demek istediklerini

Evet canim okumadim ben bunu gordum buna yazdim elbetde bende istemem dovulsun vurulsun hic bi kadin istemez amma bak kuzum annesinden bawka arka cikan yok ne yapsin ?? o zaman dava acsin ewine bilmiyorum orda ne diyolur alment alsin ha bunlarda ustume ustume geldi sinirim bozuldu yaa
Canım bu arkadaşın profiline gir daha önce açtığı kurslara bak oku anlarsın ne demek istediklerini

O annenin yüreğine de üzüldüm hangi anne evladını göz göre göre gönderir. Ama bazı bölgelerde kadının sözü hiç geçmiyor annene yapacak bir şey kalmıyor. Çaresizlik çok zor canım. Allaha sığın devletimize sığın 🤲
şimdi o annesinin hep aklı kızında eminim bir saniye çıkmamıştır aklından 😞🥺

O annenin yüreğine de üzüldüm hangi anne evladını göz göre göre gönderir. Ama bazı bölgelerde kadının sözü hiç geçmiyor annene yapacak bir şey kalmıyor. Çaresizlik çok zor canım. Allaha sığın devletimize sığın 🤲
bu postu açtıktan sonra daha yazmadı gerçekten onun için endişeleniyorum bir an önce bize yazsa keşke çok merak ediyorum Rabbim onu ve evladını korusun kötülüklerden ve kötü insanlardan🙏🙏🙏

postlara bak pardon

postlara bak pardon

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

postlara bak pardon

postlara bak pardon
Kıyamam ya rabbim onu evladına, evladını da ona bağışlasın inşallah bir sorun yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar