Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,793 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlayaar varsa bilir ablama kanser teşhisi koymuşlardı kız kardeşim bugün mesaj attı son evreyi bile geçmiş yumurtalık kanseri ve kanser bütün karnına yayılmış ulaşılmayacak olan yerlere bile yayılmış asla ameliyat yapamayız demiş kemoterapi tedavisi olacak 9 ay boyunca hergun hastaneye gidicek çok zor bir yol sizi ve ablanizi bekliyor demiş doktor asla üzülmesin hep Mutlu olsun Allah korusun bu son günleri olabilir belki demiş 9 ay sonra tekrar kendi doktoruna gidecek gelişme varmı diye eğer yoksa doktor o ve kaderi demiş 4 ay yada en fazla 4 yıl ömrü olur demiş ağlamaktan gözlerimi açamıyorum hamile olanlar özellikle dua istiyorum ben bu kafayla biraz zor girerim buraya inşallah yine gelirim Allah'a emanet olun hepinizi çok seviyorum şuan psikolojikmen çok kötüyüm büyük kızımla.hamileyken abim vefat etti şimdi yine hamileyim ablama böyle diyorlar kafayı yemek üzereyim yaşamayan anlamaz belki ama zorr gerçekten yatıp kalkıp dua ediyorum 😭🥹bu süre de hep ablamın yanında olacam onu bir an yalnız bırakmayacam Allah büyük inanın ne yazdığımı bilmiyorum üzüntüden 😭😭😭😭😭😭
Cnim ne desemde senin için birşey değişmeyecek çünkü çok zor bir durum çok gençmiş ablan rabbim mucizesini göstersin ablana insaALLAH RABBİM bu illet hastalığı insanlığın içinden alsin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Babamla ablamdan bilirim mekanları cennet olsun 😔 Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin İnşaALLAH can bacım 🌹

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlayaar varsa bilir ablama kanser teşhisi koymuşlardı kız kardeşim bugün mesaj attı son evreyi bile geçmiş yumurtalık kanseri ve kanser bütün karnına yayılmış ulaşılmayacak olan yerlere bile yayılmış asla ameliyat yapamayız demiş kemoterapi tedavisi olacak 9 ay boyunca hergun hastaneye gidicek çok zor bir yol sizi ve ablanizi bekliyor demiş doktor asla üzülmesin hep Mutlu olsun Allah korusun bu son günleri olabilir belki demiş 9 ay sonra tekrar kendi doktoruna gidecek gelişme varmı diye eğer yoksa doktor o ve kaderi demiş 4 ay yada en fazla 4 yıl ömrü olur demiş ağlamaktan gözlerimi açamıyorum hamile olanlar özellikle dua istiyorum ben bu kafayla biraz zor girerim buraya inşallah yine gelirim Allah'a emanet olun hepinizi çok seviyorum şuan psikolojikmen çok kötüyüm büyük kızımla.hamileyken abim vefat etti şimdi yine hamileyim ablama böyle diyorlar kafayı yemek üzereyim yaşamayan anlamaz belki ama zorr gerçekten yatıp kalkıp dua ediyorum 😭🥹bu süre de hep ablamın yanında olacam onu bir an yalnız bırakmayacam Allah büyük inanın ne yazdığımı bilmiyorum üzüntüden 😭😭😭😭😭😭
Çok üzüldüm inan🙄🙄rabbim şifa versin inşallah canım şifa niyetine yasin okusun burdaki herkes Allah büyük Umudunu kaybetme canım🤲🤲🥺🙄

Tüm sayfalar yüklendi.