Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,718 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çok büyük bir sınav Allah yardım etsin çocuklar off sumeyram ne desem rabbim şifa versin annen baban yanında olsun bu günlerde
Aynen öyle gerçekten ama babam hiç varla yok arası amma ablam annemlerde kalıyor şuan zaten annem çok dua okuyormuş namaz kılıyor hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn
Annemi kaybettik o pis hastaliktan Allah kimseye vermesin o hastalığı

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlayaar varsa bilir ablama kanser teşhisi koymuşlardı kız kardeşim bugün mesaj attı son evreyi bile geçmiş yumurtalık kanseri ve kanser bütün karnına yayılmış ulaşılmayacak olan yerlere bile yayılmış asla ameliyat yapamayız demiş kemoterapi tedavisi olacak 9 ay boyunca hergun hastaneye gidicek çok zor bir yol sizi ve ablanizi bekliyor demiş doktor asla üzülmesin hep Mutlu olsun Allah korusun bu son günleri olabilir belki demiş 9 ay sonra tekrar kendi doktoruna gidecek gelişme varmı diye eğer yoksa doktor o ve kaderi demiş 4 ay yada en fazla 4 yıl ömrü olur demiş ağlamaktan gözlerimi açamıyorum hamile olanlar özellikle dua istiyorum ben bu kafayla biraz zor girerim buraya inşallah yine gelirim Allah'a emanet olun hepinizi çok seviyorum şuan psikolojikmen çok kötüyüm büyük kızımla.hamileyken abim vefat etti şimdi yine hamileyim ablama böyle diyorlar kafayı yemek üzereyim yaşamayan anlamaz belki ama zorr gerçekten yatıp kalkıp dua ediyorum 😭🥹bu süre de hep ablamın yanında olacam onu bir an yalnız bırakmayacam Allah büyük inanın ne yazdığımı bilmiyorum üzüntüden 😭😭😭😭😭😭
Cidden çok üzüldüm ama allahtan umut kesilmez seni çok iyi anlıyorum cidden abi abla çok zor ben abimi kaybettim bazen boyle parmakları bile kanasa canimdan can gidiyor artik Rabbim tez zamanda inş şifa verir bu dünya cidden imtihan dünyası inş canım iyileşir cani gönülden duamiz ablam için 🙏😞

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cidden çok üzüldüm ama allahtan umut kesilmez seni çok iyi anlıyorum cidden abi abla çok zor ben abimi kaybettim bazen boyle parmakları bile kanasa canimdan can gidiyor artik Rabbim tez zamanda inş şifa verir bu dünya cidden imtihan dünyası inş canım iyileşir cani gönülden duamiz ablam için 🙏😞
🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sümeyra gitmesen iyiydi amma ne yapalım cabuk gel
🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.