🤗😍😍bende bugun kontrolden geldim canlarm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan 🤗😍😍bende bugun kontrolden geldim canlarm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,166 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤗😍😍bende bugun kontrolden geldim canlarm
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah benim minikte hep yüzünü gösteriyor hep poz veriyor doktor bile dedi 35 haftaligim ve her girişiminde yüzünü bize gösterdi diye. Ne acaip çocuk ya azcık naz yapar insan 😀 galiba fotomodel olacak

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oooo maşallah annesi vala ben daha göremedim nur cemalini🤣🤣
Maşallah benim minikte hep yüzünü gösteriyor hep poz veriyor doktor bile dedi 35 haftaligim ve her girişiminde yüzünü bize gösterdi diye. Ne acaip çocuk ya azcık naz yapar insan 😀 galiba fotomodel olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepimizin yavruları sağlıkla doğsun inşallah kuşum🤲🤲💞
Çok sevindim canım sağlıklı olduğunu duymak çok mutlu ediyor bizleri

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar elleri ayakları minicik kalbine midesine,dudaklarına, burnuna herşeyine baktı doktor sonra miniğim sinirlendi heralde doktora arkasını dönüverdi 😂😂😂😂😂 doktor cekemedi bir turlu guzel fotosunu😂😂hersey yolunda şükür 🤲rabbim isteyen herkese versin🙏🏻
Maşallah canm Allah analı babalı büyütsün renkli resim alamadiysan bende alamamistim doktorum birdaki geldiğinde hatırlat ücretsiz çekicem vericem dedi o gün denk geldi 3 4 tane çekti verdi saolsun 😀

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktora gidince çok yoruyor senin bebegin beni diyor doktor 1 kasımda randevu aldım
Seninki de mi göstermiyor kuzum 🤣

Maşallah canm Allah analı babalı büyütsün renkli resim alamadiysan bende alamamistim doktorum birdaki geldiğinde hatırlat ücretsiz çekicem vericem dedi o gün denk geldi 3 4 tane çekti verdi saolsun 😀
Yok kuzum benimki detaylı ultrason değil normal kontroldü😇

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Seninki de mi göstermiyor kuzum 🤣

Yok kuzum benimki detaylı ultrason değil normal kontroldü😇
Normalde benm kizda çok nazliydi renklide bile yüzünü cekememisti söz bir daki gelişinde gosterirse bol bol çekicem demişti 🥰 göstermişti cektirmistim prensesi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yerim amma ya minik melek😇💞
Daima arkaya dönüyor geçende dedi dedim dogunca poposunu 2 tane vur dedim doktor güldü

Normalde benm kizda çok nazliydi renklide bile yüzünü cekememisti söz bir daki gelişinde gosterirse bol bol çekicem demişti 🥰 göstermişti cektirmistim prensesi
Yerim senin prensesini😇💞canlarım benim

Yerim senin prensesini😇💞canlarım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar