🤗😍😍bende bugun kontrolden geldim canlarm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan 🤗😍😍bende bugun kontrolden geldim canlarm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,169 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤗😍😍bende bugun kontrolden geldim canlarm
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya kızlar elleri ayakları minicik kalbine midesine,dudaklarına, burnuna herşeyine baktı doktor sonra miniğim sinirlendi heralde doktora arkasını dönüverdi 😂😂😂😂😂 doktor cekemedi bir turlu guzel fotosunu😂😂hersey yolunda şükür 🤲rabbim isteyen herkese versin🙏🏻
Canjm sen profil fotografini deyişmisin 😃 tanimamiwim buda yeni anemi diyorum bi bakiyorum gizemrüya💓♥️canim Allah saglikla qucagina almayi nasib etsin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar elleri ayakları minicik kalbine midesine,dudaklarına, burnuna herşeyine baktı doktor sonra miniğim sinirlendi heralde doktora arkasını dönüverdi 😂😂😂😂😂 doktor cekemedi bir turlu guzel fotosunu😂😂hersey yolunda şükür 🤲rabbim isteyen herkese versin🙏🏻
MaşaAllah canım sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah 🥰🥰 ahh o arka dönmeler her ay heyecanla gidip yüzünü görememek çok iyi biliyorum 9 ay boyunca sadece bir defa yüzünü gösterdi elleriyle kapatıyordu hep 😂😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Oy MaşAllah 🧿 bakmış doktor amcası çok kurcalayınca nazar olurum demiştir 👼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar