Sorum var Beni bilgilendirin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Beni bilgilendirin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,153 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beni bilgilendirin
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ilk haftalarda iştahsızlik mide bulantısı kusma çok normal çubuk kraker iyi gelir bide kendi yaptığın yemekleri için almaz zaten yanında biri var ise yemekleri ona yaptırıp ye
Keşke birileri olsaydı ama maalesef kimse yok çocuk lar okulda eşim işte ev işleri yemek yapmak bana kalıyor

A

Adsız anne adayı

Guest
İlk zamanlar bende öyle idim tatlıyı kesmiştim beşinci aydan sonra bir istah geldi tam geldi hergun tatlı yiyom nerdeyse sürekli bisiler yiyesim geliyor 😁 sende kendini sartlama herşey normalmiş gibi devam et hayatına azda olsa ye bisiler aç kalma

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Ben kusmuyorum ki sürekli midem bulanıyor ağzım sulanıyor kusacak gibi oluyorum ama kusamıyorum bide soda içsem Bi sıkıntı olurmu yada haşlanmış yumurta sadece arada canım bunları istiyor okadar
Hiç bir sıkıntı olmaz herkes kusacak diye Bi kaide yok canım benim soda içebilirsin rahatlatır bende kusmadım midem yandı soda içtim 👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar