Beni neler bekliyor acaba ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik bebek tarafından oluşturulan Beni neler bekliyor acaba ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,189 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beni neler bekliyor acaba ?
Konbuyu başlatan Minik bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38.haftadayim ve bel ağrım beni mahvetti. bide memelerimin altı da sanki içerden iğne vuruluyormuş gibi.. Ayağa kalkarken özel bölgemde sancı oluyor falan .. halsizlik kemik ağrılarım falan kısacası berbat durumdayım. Daha önce doğum yapanlarin tecrübeli olanlar hiç başınıza böyle şeylere geldi mi ? Herşey normal mi ?
Ayy benim de oturup kalktıgımda özel bölgem agrıyor neden acaba ya bel agrısını hiç demiyorum zaten

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38.haftadayim ve bel ağrım beni mahvetti. bide memelerimin altı da sanki içerden iğne vuruluyormuş gibi.. Ayağa kalkarken özel bölgemde sancı oluyor falan .. halsizlik kemik ağrılarım falan kısacası berbat durumdayım. Daha önce doğum yapanlarin tecrübeli olanlar hiç başınıza böyle şeylere geldi mi ? Herşey normal mi ?
Canım son haftalar zor geçiyor ama dayanmak zorundayız hani hastaneye de gitsek doktorlar birşey yapamıyor kardeşim artık son haftalar bel ağrısından ağlardı ama işte olacak bu tür şeyler o bahsettiğin göğsün altında olan ağrı iğne batar gibi bende de oluyor bol bol dinlenmek gerekiyormuş geçecek hepsi inşallah

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canim ALLAH izin verirse 3
Çocuğuma hamileyim süpriz bebek ben ilk çocuktan buna kadar hep aynı daha 16 haftadayım ama senindediklerin den bin fazla agrim var rahim agriyor ön kemiğim kirik gibi idrara zorluyor resmen doğacam gibi yani seninkiler normak son aylar sıkıntı brnde inanki inş geçecek ne yapalım

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canim ALLAH izin verirse 3
Çocuğuma hamileyim süpriz bebek ben ilk çocuktan buna kadar hep aynı daha 16 haftadayım ama senindediklerin den bin fazla agrim var rahim agriyor ön kemiğim kirik gibi idrara zorluyor resmen doğacam gibi yani seninkiler normak son aylar sıkıntı brnde inanki inş geçecek ne yapalım
Bende 3. De senin gibiydim doğuma kadar canımdan bezmiştim sürprizler baya zorluyor ama çok tatlılar

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende de olmuştu zaten normalde bel ağrım vardı ama o gün yani doğuma gideceğim gün bütün bu belirtiler bende başlamıştı bel ağrısı rahim de kasılma halsizlik falan sancın varsa takip et ne sıklıkla oluyor canım. Bende 38 haftada doğum yaptım sancım yoktu ama aşırı bel ağrısı ve suyun gelmesiyle doğum vaktin geldiğini anlamıştım. Allah yardımcın olsun inşallah canım bir avazda kurtulursun inşallah 🙏

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Bende de olmuştu zaten normalde bel ağrım vardı ama o gün yani doğuma gideceğim gün bütün bu belirtiler bende başlamıştı bel ağrısı rahim de kasılma halsizlik falan sancın varsa takip et ne sıklıkla oluyor canım. Bende 38 haftada doğum yaptım sancım yoktu ama aşırı bel ağrısı ve suyun gelmesiyle doğum vaktin geldiğini anlamıştım. Allah yardımcın olsun inşallah canım bir avazda kurtulursun inşallah 🙏
Ayy canım çok sağol güzel dileklerin için. Amin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar