Benim bebeğim niye cinsiyetini göstermiyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Benim bebeğim niye cinsiyetini göstermiyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,521 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim bebeğim niye cinsiyetini göstermiyo
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel annişler bugün hastaneye gittim bebişim durumu iyi ama kendisini göstermiyor Bi önceki seferde göstermemişti 19+3 günlüğüm meraktan çatlamak üzereyim bu gidişle bebeği şimdi doğuracam 😂☺️
Gösteriyorsa yüzde doksan kız bebişin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göstermiyorsaa yüzde doksan kız bebişin

Gostermiyorsa kesin kız bebisin

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Edepli bebişmiş göstermiyo 😂😂
Aynen 😂😂

Benm 26+4gunlk erkek diyorlardi ama hep sirti donukdu tersmis hatta gecenlerde de erkek gibi ama net degil kesin bisey diyemem dedi doktor🤔🤔artik bende doğumu bekliyorum
Erkek diyorlarsa bence erkektir cnm yani benim düşüncem☺️rabbim gönlüne göre versin kuzum

Benm 26+4gunlk erkek diyorlardi ama hep sirti donukdu tersmis hatta gecenlerde de erkek gibi ama net degil kesin bisey diyemem dedi doktor🤔🤔artik bende doğumu bekliyorum
Erkek diyorlarsa bence erkektir cnm yani benim düşüncem☺️rabbim gönlüne göre versin kuzum
Ben doğana kadar öğrenemedim canım dogumda sürpriz oldu😂
Bu bebişlerin kendini göstermemesine Bi anlam veremiyorum 😂😂ufak Bi göster kemen kaybol wii😂

Gösteriyorsa yüzde doksan kız bebişin

İnş cnm çünkü Bi oğlum var bende rabbim den hayırlı Bi şekilde Bi kızçem olsun istiyorum☺️🙏

Son düzenleme:

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Göstermiyorsa kesin kız derim canm
Valla canım benim cadı da, kendisini göstermedi detaylı ultrosana girmeden önce çagırdı doktor bidaha üst üste gitmiştim. Bacaklarıyla kapatıyordu. O kadar çikolata yedim bol su içtim yürüdüm rahatsız ettik 21. Haftada mı ne gösterdi. Nazlı olucak sanırım kızım 😍 sonrada sonrada 29. Haftadan 34. Haftaya kadar kendini göstermedi yüzünü eliyle kapattı. Doktorum artık ntadwn sonra gel ugraşıcam gör artık kızını dedi de öyle zar zor görmüştüm. Şimdi 35+5 olduk. Kızlar genelde göstermiyor kuzucum cinsiyetini ama belli de olmaz, tabi. Saglıklı eli ayagı düzgün olsun inşallah 😍

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim cadı da, kendisini göstermedi detaylı ultrosana girmeden önce çagırdı doktor bidaha üst üste gitmiştim. Bacaklarıyla kapatıyordu. O kadar çikolata yedim bol su içtim yürüdüm rahatsız ettik 21. Haftada mı ne gösterdi. Nazlı olucak sanırım kızım 😍 sonrada sonrada 29. Haftadan 34. Haftaya kadar kendini göstermedi yüzünü eliyle kapattı. Doktorum artık ntadwn sonra gel ugraşıcam gör artık kızını dedi de öyle zar zor görmüştüm. Şimdi 35+5 olduk. Kızlar genelde göstermiyor kuzucum cinsiyetini ama belli de olmaz, tabi. Saglıklı eli ayagı düzgün olsun inşallah 😍
Aynen benim ilk gebelimdede kızdı oda göstermedim şuanda hamileyim 13+2 gitdi Dr hemen gösterdi ben burdayım Dr bey diye kızim olucak aynen degisiyo bebisden bebise galiba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar