Benim bebeğim niye cinsiyetini göstermiyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Benim bebeğim niye cinsiyetini göstermiyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,507 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim bebeğim niye cinsiyetini göstermiyo
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Süprizim

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel annişler bugün hastaneye gittim bebişim durumu iyi ama kendisini göstermiyor Bi önceki seferde göstermemişti 19+3 günlüğüm meraktan çatlamak üzereyim bu gidişle bebeği şimdi doğuracam 😂☺️
Çikolata falan yedin mi girerken genelde kızlar utanır göstermemiş biz büyüklerimiz öyle der..hayırlısı inşallah ❤️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel annişler bugün hastaneye gittim bebişim durumu iyi ama kendisini göstermiyor Bi önceki seferde göstermemişti 19+3 günlüğüm meraktan çatlamak üzereyim bu gidişle bebeği şimdi doğuracam 😂☺️
Cnm doktora görünmeden 15 dakika önce çikolata ye yürü bebek hareket eder o zaman gösterebilir kendini 😍😍

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Göstermiyorsa kızdır derler. Benimki de yüzünü göstermiyor nazlı babası kılıklı 😂
Ben cinsiyetede razıyım yüzü boşver hertürlü ya bana benzer yada babasına 😂😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çikolata falan yedin mi girerken genelde kızlar utanır göstermemiş biz büyüklerimiz öyle der..hayırlısı inşallah ❤️
Yedim yemezmiyim ikidir bana böyle yapıyor bebiş yiyorum midem bulanıyor olsun değer diyorum ama kendisini göstermeyince yediğim aklıma gelince kusasım geliyor 😃☺️

Yedim yemezmiyim ikidir bana böyle yapıyor bebiş yiyorum midem bulanıyor olsun değer diyorum ama kendisini göstermeyince yediğim aklıma gelince kusasım geliyor 😃☺️
Yedim cnm hemde bir değil beş tane yedim ne olur olmaz diye ama tık yok

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben cinsiyetede razıyım yüzü boşver hertürlü ya bana benzer yada babasına 😂😃

Yedim cnm hemde bir değil beş tane yedim ne olur olmaz diye ama tık yok
Cnm halen kusuyor musun ilaç al iyi gelir bende ilaç alıyorum ☺️insalalh detaylıda ogrenirsin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar