Sorum var benim cocuklarim benim derdim eltimi gerdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan benim cocuklarim benim derdim eltimi gerdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,966 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı benim cocuklarim benim derdim eltimi gerdi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
yok cocuga bakmiyosun ilgilenmiyosun hasta etmişsin bende sinirlendim sinirden gulerek madem öyle gelip bak dedim ben neden senin cocuguna bakiyorum diyo bana hani hem cocuk yapip hem kariyer yapacaktin yapta gorim diyo sinirimi bozdu benim demedigim şeyleri afedersiniz gotunden uydurup uydurup soyluyo 10 seneki seyi ısıtıp ısıtıp önume cikartiyo her zaman başkasinin yaninda bu ruken dengesizdir ne dedigini bilmiyo diyip duruyodu bugunde ben dedim o cok agar kelime nekadar sacma konuşuyosun dedim
Canım sen kendi eltinden mi bahsediyorsun yoksa benim eltimden mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yok cocuga bakmiyosun ilgilenmiyosun hasta etmişsin bende sinirlendim sinirden gulerek madem öyle gelip bak dedim ben neden senin cocuguna bakiyorum diyo bana hani hem cocuk yapip hem kariyer yapacaktin yapta gorim diyo sinirimi bozdu benim demedigim şeyleri afedersiniz gotunden uydurup uydurup soyluyo 10 seneki seyi ısıtıp ısıtıp önume cikartiyo her zaman başkasinin yaninda bu ruken dengesizdir ne dedigini bilmiyo diyip duruyodu bugunde ben dedim o cok agar kelime nekadar sacma konuşuyosun dedim
Tatlım hiç canını sıkma eltiler oyle seni cekemiyor kıskanıyor aynısı benimde başımda var bir iş yapmaya erinir evine gelen misafire iş gördürür şimdide hasetinden çatlıyor ben hamileyim diye üstüne üstelik aileye ilk kız torunu ver doğuracam okadar kıskaç ki bana bebekle ilgili bi hayırlı olsun bile demedi ben takmıyorum onu kendi başına konuşuyor sonrada susuyor sende öyle yap elti eltiyle anlaşamazmış ama kuma kumayla anlaşırmış 😍😍

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.